Lijeva ruka -desni džep (Udruga žena)

PostPostao/la xyxy » Čet srp 10, 2008 9:29 pm

sponge bob napisao:Ja osobno na lokalnim izborima nisam glasovao ni za lijeve ni za desne a ovi ostali takodjer nisu bas nesta kvalitetni.Tako da kako god zbrojim ja na kraju nikako da pronadjem ozbiljnog oponenta sadasnjoj vlasti. :roll:

Isti problem kao i na državnoj razini (barem za mene).

Na idućim lokalnim izborima načelnika ćemo birati direktno, pa da vidimo da li će se nešto promjeniti u tom smislu...
xyxy

PostPostao/la brumby » Uto kol 12, 2008 12:43 pm

a znateli da je i kod lovaca nestao novac, samo su oni to riješili u tišini
brumby

PostPostao/la sponge bob » Pon ruj 01, 2008 10:25 pm

Što bi stari lovci rekli VUK SIT A KOZA CIJELA.Tako to mirno,civilizirano završi kad su skolovani na čelu udruge,a ne ove naše neškolovane žene,kod njih odma cijelo selo saznade i uz puno buke.Ali kako god okreneš opet dobro i jednima i drugima.Nitko ništa ne vraća,a zašto bi i vratili kad nitko ne traži. :D
sponge bob

PostPostao/la dvz2 » Uto ruj 02, 2008 8:12 pm

Možda i vrate kad im se dokaže krivnja.Zasad su krivi rekla kazala.Uvijek mora netko biti žrtveno janje.Zašto netko ne dokaže krivnju.

Svi ste se uhvatili suditi nekoga po tuđim pričama.Prvo dokažite dajte argumente pa onda na stup srama sa njima.
dvz2

PostPostao/la limeni » Uto ruj 02, 2008 10:05 pm

za nas neupućene je dovoljan dokaz da bivše predsjednice hdz-udruge žena nema više ni od korova, a poznavajući njenu "živahnost", ne bi tako bilo bez vraga...
limeni

PostPostao/la dvz2 » Sri ruj 03, 2008 2:15 pm

Kad već tako sudite ta precjednica nije bila sama.

Gdje je u toj priči i bivša trgovkinja iz Jelasa ,a za nju se uvijek znalo da zna i hoće.Trebalo je nekoga okrivit.Ne bi ja ni za jednu iz uprave stavio ruku u vatru.Svaka se bori za sebe i gleda svoj interes.Sve je to HDZova škola.
dvz2

PostPostao/la xyxy » Sri ruj 03, 2008 7:46 pm

da su znale šutjeti sve bi to leglo u miru i tišini (već viđeno), ali jel bilo za očekivati da žene šute :lol: :lol: , prije bi progovnile...
xyxy

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Trač