psihičko zlostavljanje učenika

PostPostao/la Sahib » Sri kol 13, 2008 8:57 pm

pa da ne povjeruješ čime se to ljudi bave!
Sahib

PostPostao/la Sahib » Pet kol 22, 2008 3:32 pm

DA JE BILO VIŠE ŠAMARA MOŽDA BI NEKI IZAŠLI IZ ŠKOLE KAO MANJE PROBLEMATIČNI! VALJDA TREBA PUSTITI DA BALAVČAD KAO NAŠA NARCISA NEKOGA JAVNO PLJUJE I OMALOVAŽAVA? DA SI TI DRAGA IMALA TAKVIH PROBLEMA NEBI SE PRETVORILA U TO ŠTO JESI! MALO SE ZAMISLI NAD TIM KAKO SE IZRAŽAVAŠ. NEMISLIM DA TE ŠILJO TOME NAUČIO ILI SI IMALA TOLIKI STARH OD NJEGA DA NIŠTA NISI OD NJEGA NAUČILA ?!
Sahib

PostPostao/la drusa » Pet kol 22, 2008 5:35 pm

U pravu si. Iako nisam pristalica udaranja ali ima zbilja idiota učenika. A neke ne vridi na udarat kad im nema pomoći. I ova xseny, da je znala za više dobila bi 3 a ne bi ovdje pljuvala po šokcima zbog rokićke. Doduše rekla je da ima i par šokaca koji su ok..... po njenom možda 3-4
drusa

PostPostao/la ;-) » Sub kol 23, 2008 11:03 am

ma jaca kamber je zakon....... :D :lol:
;-)

PostPostao/la Sahib » Sub kol 23, 2008 2:02 pm

MISLIM DA UOPĆE NIJE U PITANJU TKO JE ŠOKAC A TKO NIJE. MALO U SVEMU TOME IMA PRETJERIVANJA. IŠLO SE U ŠKOLU I U MOJE VRIJEME. NEKAŽEM DA SE PONEKAD NIJE POTKRALA KOJA ŠLJAGA ALI JE SVE BILO ZASLUŽENO. DIJETE TREBA ODGOJITI KOD KUĆE PA GA POSLATI U ŠKOLU. RODITELJI SI PREVIŠE UZIMAJU ZA PRAVO A NAJMANJE DA NAUČE DJECU LIJEPOM PONAŠANJU I POŠTIVANJU!
Sahib

PostPostao/la Xeny_ » Sub kol 23, 2008 6:04 pm

Za tvoju infotmaciju itekako sam znala za više od 2, ali, kao što rekoh, nastavnici Babić nije odgovaralo moje prezime i korijeni mojih roditelja pa mi je iz tog razloga zaključila 2...i to što ti meni ne vjeruješ je tvoja stvar...

Rekla sam da ima OK šokaca, a to su oni koji ne smatraju osobe koji nisu šokci kretenima, idiotima i sl....

Pozz...

:)
Xeny_

PostPostao/la Sahib » Ned kol 24, 2008 8:13 am

Ej seko ok ako je bilo tako kako kažeš. Nije stvar u tome dali ti netko vjeruje ili ne već da nije u redu pljuvati javno po osobama od kojih dobivaš bar neko znanje.Komentar je bio za laganje o tome kako je pojedince bilo strah ići u školu što se odnosilo na Narcisu! Svatko mi imamo osobe koje su nam simpatične i one koje nisu i to je ok.
Sahib

PostPostao/la Xeny_ » Pet kol 29, 2008 7:36 pm

To za ne vjerovanje se odnosilo na ovu drusu...

Pa_pa_

:)
Xeny_

PostPostao/la drusa » Sub kol 30, 2008 1:01 am

Nije ovu, nego ovog drusu. ako neznaš, drusa je muški rod
drusa

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Trač