psihičko zlostavljanje učenika

PostPostao/la Xeny_ » Sub kol 30, 2008 1:17 pm

Isprika...

OVOG Drusu...

Pozz...

:D :D :D
Xeny_

PostPostao/la Narcisa » Uto ruj 09, 2008 6:07 pm

Valjda ovdje ne vrijedi nešto započinjati jer ljudi jednostavno vide ono što hoće, a ne ono što se događa. Također je vrlo lako pljuvati po drugima kada ih zapravo ne poznaješ i sudiš na temelju onoga što se čuli, i meni nitko ne može reći da sam ja zaslužila ono što mi se događalo u osnovnoj školi. Evo što vam je Xeny rekla, ljudi se čude i zgražaju ali istina je. I ako će me već netko šamarati ili učiti pameti, to neka budu moji roditelji a ne nastavnici koji su dužni da nas kažnjavaju mjerama koje su predviđene u školi. Dakle ocijenom, neopravdanim satom, udaljavanjem sa sata. I svi vi kojima je ovo zabavno i smiješno će vidjeti kad vam vaše dijete dođe kući plačući da je dobilo batina u školi. bye,bye
Narcisa

PostPostao/la petar » Uto ruj 09, 2008 7:34 pm

bravo Narcisa :)

pa pa :lol:
petar

PostPostao/la Sahib » Sri ruj 10, 2008 8:02 pm

UPS! baš smo se raspalili. Da su te tvoji šamarali bolje bi bila odgojena JACIKA!
Sahib

PostPostao/la Xeny_ » Čet ruj 11, 2008 12:05 am

No comment!!! :)
Xeny_

PostPostao/la Zoky » Sub ruj 13, 2008 3:55 am

Hm.. zanimljiva tema. Ja sam protiv toga da se djeca u skoli udaraju, maltretiraju, omalovazavaju i sl.. Za to nadlezan nije nastavnik,profesor... nego po nekoj logici roditelji i zakon... sve ostalo je zakonski gledano nedozvoljeno mada i ovo nije ispravno.. naravno da dijete treba nalupat ako mu se neke stvari nemogu dokazat ali od strane roditelja. Bilo je toga i kod nas po skolama, dobro se sjecam koliko sam packi dobio stapom po rukama sto sam sarao sestarom po stolu :D Ali nije nikako u redu da nastavnici uzimaju sebi za pravo da udaraju tudju djecu...
Zoky

PostPostao/la Xeny_ » Sub ruj 13, 2008 12:30 pm

Eh, Zoky...baš me zanima kakav si ti bio po ponašanju dok si išao u školu....ae zzoP... :wink:
Xeny_

PostPostao/la veteran » Ned ruj 14, 2008 12:37 pm

SVAKO DIJETE DONESE SVOJ KUĆNI ODGOJ (ILI NE ODGOJ) U ŠKOLU I ONDA TI ISTI NASTAVNICI TO MORAJU UKOMPONIRAT U SVOJ PROGRAM I RAD I NE SUDJELOVAT AKTIVNO..........................

NEGO PREPUSTIT STVARI SLUČAJU, e ni no kurca,

škola je odgojno - obrazovna ustanova, a ne popravni dom, jer se svakako ne može puno popravit, a pokvarit, pa pokvareno se ne može pokvarit, ono je takvo kakvo je
veteran

PostPostao/la Xeny_ » Čet ruj 18, 2008 1:54 am

E jebeš mi sve...da mi je znat koje se dijete može popravit u našoj osnovnoj školi...al da se vidi da se popravilo...strašno...

:shock:
Xeny_

PostPostao/la Sahib » Pet ruj 19, 2008 9:36 am

popraviti? zar se neide u školu da bi se nešto naučilo ??????? :?
Sahib

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Trač