psihičko zlostavljanje učenika

PostPostao/la Xeny_ » Sri lis 15, 2008 4:37 pm

Tajac?!
Xeny_

PostPostao/la falcon.75 » Sub sij 24, 2009 7:03 pm

Čini mi se da sam malo zakasnio u ovoj temi al moram reć da ima puno istine u onom što je Narcisa rekla,bar u djelu što se tiče šilje,ja osobno sam imao situaciju gdje mi je skoro zapalio bilježnicu iz vjeronauka,to je bilo jaako davno al još popizdim kad se sjetim toga!!A u to vrijeme je tog bilo puno sa ostalom djecom pogotovo kad bi nekog uzeo na zub...uf!!
falcon.75

PostPostao/la pandora » Ned sij 25, 2009 10:26 am

a sad si sigurno svake nedjelje na misi.
pandora

PostPostao/la falcon.75 » Ned sij 25, 2009 11:15 am

Hehe,ne nisam,ja sam išo na misu dok nisu krenili Drug Ilija Babić i njemu slični..
falcon.75

PostPostao/la pandora » Ned sij 25, 2009 1:54 pm

znaći oni su ti zbog kojih vjeruješ ili ne vjeruješ u boga.
pandora

PostPostao/la falcon.75 » Ned sij 25, 2009 3:24 pm

a jebate đe ti zađe sa teme na neku 9.ja sam u Boga vjerovao,vjerujem i vjerovat ću,zašto neidem na mise je moja stvar al nikog ne maltretiram svojim uvjerenjima,tj ja sam samo ovdje htio dat do znanja da je bilo tog što je Narcisa rekla,nadam se da nisam i temu promašio ako sam već kasno odgovorio,ako jesam ja se iskreno ispričavam!!
falcon.75

PostPostao/la tomislav.k1 » Ned sij 25, 2009 3:53 pm

Dok su "Šiljo" i "Iljaz" drmali za uši djeca su i imala nekakve kulture, barem prisilne, a kakva su danas? Pametnija od svakog nastavnika i roditelja... Nije meni nitko od njih naškodio što me koji put odrmo za uši iako nisam zaslužio, hvala im za ono što su me naučili. Ja bi danas mnogo djece otreso sa užitkom zbog njihovog bezobrazluka, npr.. Smiješno je što odrasli ljudi zamjeraju nastavniku na njihovom ponašanju prema njima kao djeci. Što djete zna zašto je dobilo, nastavnik zna o čemu djete razmišlja kad ga pogleda, ne treba ništa reći i učiniti. Ako su svi tako zlatni tko onda šara po kućama i znakovima, krade, uništava imovinu, tko se svađa sa nastavnicima i prijeti im?
tomislav.k1

PostPostao/la tomislav.k1 » Ned sij 25, 2009 4:02 pm

Što se odlaska na misu tiče, svi mi koji ne idemo, ne idemo zbog lijenosti i zbog toga što smo izgubili naviku. A dok sam išao nisam ni primjećivao tko još ide, neki drug, ovaj ili onaj. Svatko ide iz svog razloga, kao što sam išao i ja, tko ide ili ne ide zbog nekoga nije mu tamo ni mjesto. U crkvi ljudi trebaju biti isti.
tomislav.k1

PostPostao/la falcon.75 » Ned sij 25, 2009 5:35 pm

Problem je u tom što ti nastavnici nemaju granicu,ne razmišljaju da je djete ipak djete,i ja sam od pokojnog Štosa dobio pun ku... packi,i od Raca,Iljaza...ali je packa kazna za djete kad napravi glupost i to poštujem ali ako je to djete delikvent...pa zovi mu starce nek poduzmu nešto,tko si ti da šamaraš tuđu djecu,ako nemogu starci postoje neke institucije koje su nadležne za takve probleme,naveo sam tu bilježnicu iz razloga što sam zbog nje bio MALTRETIRAN,što je na početku i bila tema ovog razgovora,ne zbog moje vjere ili nevjere u Boga niti zbog mog ili nečijeg odlaska ili ne odlaska u crkvu,i u pravu si što kažeš da je glavni razlog neodlaska na misu lijenost!!
falcon.75

PostPostao/la Mato petričević » Pon sij 26, 2009 4:45 am

stvari se razvijaju u pozitivnom smjeru što god tko rekao o tom,...
Mato petričević

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Trač