Sezona 2010/2011

Sezona 2010/2011

PostPostao/la xyxy » Uto lis 26, 2010 6:05 pm

ako je u nedjelju bio derbi, neka je...treba čestitati na pobjedi i dečkima koji su bili svojski zapeli
xyxy

Sezona 2010/2011

PostPostao/la mracni » Uto lis 26, 2010 7:32 pm

Prorok napisao:Posljedica ovakvog stanja u Šokadiji nije od danas ona je nažalost mnogo dublja i duža.

Bravo g. "Prorok" pa cijelo vrijeme i pišem o problemu u našem klubu koji se vuče od dolaska nazovimo demokracije.
Kako se mijenja vlast u selu tako dolazi i odgovarajuća uprava koja se postavlja iz političkih redova iste. Samo pod izgovorom neću ja davati novce (općinske) tamo nekom tko nije za mene odradio ništa na izborima već postavljam ljude od povjerenja.
Ti isti ljudi nemaju pojma kako klub treba voditi i što treba raditi, već oni zapošljavaju trenere (svoje prijatelje) uz normalno finu naknadu.
Znači borba za svoj "Džep", a klub sve dalje sviše propada.

Sportom ne treba upravljati politika već stručnjaci koji znaju svoj posao i ljudi koji vole klub.
Ovi svi u zadnjih petnaest godina koji su vodili klub, napravili su toliko štete da to nije popravljivo za 30 god. a ne za 8 godina.

Poznato je da je vlast u selu obnašala elita iz "plavih" i "crvenih" redova, pa nije ni čudo jer isti takvi su i državu doveli u propast.
mracni

Sezona 2010/2011

PostPostao/la mracni » Čet lis 28, 2010 10:09 pm

diridari1 napisao:ma u potpunosti se slažem s time...ali nemožeš napravit 1 sastav od igrača iz sela i ić na 1 mjesto jer ovaj kadar igrača koji su sada to je dosta loše oni koji su i dobri ti ili rade ili im se neda ili su u nekom drugom jačem klubu a kad bi se svi oni skupili ja mislim da se moze skupit prava ekipa za 4.hnl naravno na čelu sa čovijekom koji zna nešta o nogometu a mislim da čedo to i može..

Politika je ključ u našem selu !
Prvo ; Politika određuje tko će biti taj tko je dostojan da vodi NK"Šokadiju"
Drugo; Naši igrači koji igraju ili bi trebali igrati isto su vrbovani politikom ( oni koji ne igraju to rade zbog toga što im tata nije u toj političkoj orijentaciji ne voli tu ili onu upravu, a tako i oni koji igraju rade to zbog toga što im tata podržava tu ili onu upravu i tako ponovo)
Treće; Treniranje se u takvoj situaciji ne može kvalitetno odraditi ( vrijeme treninga nije moguće postaviti tako da svi budu na istom). Treba riješiti "RASVJETU" na igralištu pa se termin treninga može pomjeriti u vrijeme kada će svi moći doći na isti.

Moram napomenuti da savjest naših igrača nije na nivou ( iznimno par mladih igrača ),jer tko voli igrati nogomet, taj daje sve od sebe u svakoj utakmici.
U Njemačkoj tko želi ili voli igrati nogomet (amateri poput nas) plaćaju klubu u kojem treniraju i igraju; 50 eura tjedno.
Kod nas se moli nekoga da igra prave se zakuske nakon utakmica i tako dalje.
mracni

Sezona 2010/2011

PostPostao/la mracni » Pet lis 29, 2010 2:47 pm

diridari1 napisao:zaključak je da je socijalna slika društva jako loša a na to nemože niko utjecat osim nas samih.

Od malih ljudi kreće sve !
U domovinski rat su išli mali ljudi i sirotinja i izborili su se za neovisnu i slobodnu Hrvatsku.
Bogatuni i velikani nisu imali petlje uzet pušku i ići na ratište, ali su jako dobro sposobni manipulirati tom masom sirotinje.
Velecijenjeni "diridari1" socijalnu sliku društva su i napravili ti velikani, jer u takvoj situaciji je najlakše izmanipulirati masu ( koja je gladna ).
Već sam spomenuo da su ovu našu državu upropastili svi koji su bili na vlasti ( plavi i crveni ), nijednim od njih nije štimalo da se razvije gospodarstvo, privreda i proizvodnja, što bi dalo svakom od nas radno mjesto i sigurnu egzistenciju, e tada nikom od nas nebi bilo važno tko će biti predsjednik države ili premijer.
Ovako su napravili sirotinju kojoj malo dadnu socijale i od njih imaju vjerne glasače.
Razjedinili su "Branitelje", osnivanjem razno-raznih udruga kojima je isto cilj vrbovati za glasanje dali za plave ili crvene.
Državu je branilo oko 500 000 branitelja, da su pametni i jedinstveni, mogu vladati državom pa kako su je branili, tako bi ju i vodili, mislim u pravom smjeru.

Mali Ljudi ako su složni mogu sve !!!!
mracni

Sezona 2010/2011

PostPostao/la petarpan » Sub lis 30, 2010 5:45 pm

diridari1 napisao:samo budala nezna to što si nabrojao...ali nerazumijem zasto i ti koristiš te nazive crveni i plavi što se tiče uprave pa vjeruj mi da u upravi da nitko ni od crvenih a ni od plavih nezna ni sto je ljevica a šta desnica te za što se oni zalažu..pa mi smo obični seljaci(govorim oćenito) a takva stvar je i u vladi nema sposobnih ljudi da vode državu zato i je takvo stanje kako je,ali šta ćeš to je njihov način kako da dođu do bogatstva i svega onoga što žele ,nije njih briga koliko je to moralno ili nije oni će da uživaju a raja će i dalje slati vapaje "Kruha,kruha"...glupo je uopće raspravljat o politici svatko ima svoj aspekt prema njoj ..ali sam siguran da politika nije imala veze sa predsjednikom dok je preuzimao šokadiju..

E moj ,,diridari 1,,kako si ti naivan pratim te već nekoliko dana , ti se trudiš da nadmašiš gospodina ,,mračnog,, to ti ne uspijeva jer od drveća ne vidiš šumu.Kamo sreće da smo svi toliko pametni da nam ne treba ponavljati neke stvari.Unatoč ponavljanju gospodina ,,mračnog,, ,koji ti želi otvoriti oči ali uzaludan je njegov trud jer si slijep.Preporučujem ti da otvoriš novu temu ,,gluposti,, jer tamo ćeš biti jako uspješan.Što se nogometa tiče ostavi se tog lupetanja jer si zaista zaveden politikom o kojoj nemaš pojma. Čudi me da gospodin ,,mračni,, ulaže toliki trud a sam zna da kod nas nema niti ljevice niti desnice jer na djelu je ,,lopovija,,
petarpan

Sezona 2010/2011

PostPostao/la mracni » Ned lis 31, 2010 8:19 am

petarpan napisao:Čudi me da gospodin ,,mračni,, ulaže toliki trud a sam zna da kod nas nema niti ljevice niti desnice jer na djelu je ,,lopovija,,

Poštovani g."petarpan" mislio sam da su gospoda školovana pa će shvatiti, ali evo vidim da su zavedeni glupostima i da ne vrijedi pa ću i odustati.

Što se tiče g. diridari1, ne koristim izraz "lijevi" i "desni" kad to nisu, svi su oni iz istog koša, samo su promjenili boje, neki su iskoristili demokraciju pa uzeli plavu boju, a ovi drugi su ostali u crvenom taboru.
Cilj im je isti, a do 1989 godine su svi bili "crveni".

Evo vidim da više nema smisla otvarati oči nekome, jer svi mi volimo svoje selo, samo što svatko na svoj način.
Mali ljudi su potrebni političarima da odrade za izbore, a isto tako mali ljudi za istu tu politiku odrađuju razno-razne poslove pa i vode nogometni klub ( najvreliji kesten koji može biti ).
Pitam se zašto u upravi kluba nema nikog iz općine, jer koliko zanam u statutu NK"Šokadija" stoji da mora biti netko.
mracni

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sport