SEOSKI PROBLEMI

SEOSKI PROBLEMI

PostPostao/la Tamburas » Sri lip 06, 2007 10:54 pm

E, no!
Tamburas

SEOSKI PROBLEMI

PostPostao/la babogretka » Sri lip 20, 2007 8:41 pm

:twisted: ej kono ja se slažem s tobom ni u jednom kraju ni ko kod nas u donjoj maloj točnije u ulicama Josipa Blažekovića i Vladimira Nazora, tko će to pitanje riješiti :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
babogretka

SEOSKI PROBLEMI

PostPostao/la babogretka » Pet lip 22, 2007 4:10 pm

ej kono šta ima......... jel se slažeš....... kako bi to bilo da upademo u općinu pa da im sve to kažemo u lice???????????
babogretka

SEOSKI PROBLEMI

PostPostao/la FRIZ » Sub lip 23, 2007 8:15 am

:lol: :lol: :shock: Ti se Mala ocito razumijes u politiku kao pijan u plot. Dok se žene i djeca mijesaju u politiku bice kako jest pa ce smrdit i vise.
FRIZ

SEOSKI PROBLEMI

PostPostao/la FRIZ » Sub lip 23, 2007 8:30 am

:lol: :lol: :roll: Vi babogredci cekate da vam neko nešto napravi a sami se jedino mozete svađati ko je vise ukrao,pokrao.Pa GOSPODO zasučite rukave i odriješite vaše ŠKOTSKE kese i napravite nešto kao selo i ljudi, a ne da vam općina nasipa linije i uređuj dvorišta.Nemojte gledat ko je koja stranka vec šta će napravit za vašu dobrobit i dobrobit vaše djece i unučadi. :!:
FRIZ

SEOSKI PROBLEMI

PostPostao/la babogretka » Sub lip 23, 2007 6:38 pm

hej lik ti misliš da si faca što se tako ponašaš :?: :?: kad bi mi imali ikakva doticaja s tim bilo bi to uredu ali ovi ˝naši˝ tako zvani političari misle da su face, jesu batinu da su oni ikaki političari davni dana bi se riješio taj problem... moja obitelj je kupila rore i ubacila ispred kuće i zatrpal kanal (nam ne smrdi), a moj komšija jakob župarin u kanal pušta.... ne ću reći jer nebi bila kao ti ne pristojna... ali uglavnom kad bi svi kupili rore i ubacili ih u kanal i zatrpali došo bi kraj smradu u donjoj maloj............... :) :D
babogretka

SEOSKI PROBLEMI

PostPostao/la FRIZ » Sub lip 23, 2007 9:54 pm

:lol: :idea: NISAM TI JA FACA VEĆ ISKRENI GRAĐANIN OVOGA SELA. AKO SVI TAKO MISLE KAO TI JADNA NAM MAJKA A JOŠ JADNIJE SUDSTVO I KOMUNALNA INSPEKCIJA :cry:
FRIZ

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Komunalni problemi