SEOSKI PROBLEMI

SEOSKI PROBLEMI

PostPostao/la FRIZ » Ned lip 24, 2007 2:49 pm

:lol: mozes si mislit!Pa da postoji nebismo ni imali ovakvih problema! :roll:
FRIZ

SEOSKI PROBLEMI

PostPostao/la babogretka » Ned lip 24, 2007 6:26 pm

hej lik ajd se opameti...

kao prvo: nisi građanin jer BABINA GREDA nije grad već selo :D

kao drugo: da inspekcija postoji ovo bi bilo riješeno prije 5 god. :(

kao treće: ne želim se raspravljati sa nekim prostakom jer u opće nema pojma kao je to užasan smrad....... probaj prolaziti kroz naš kraj pa bi vidio....... :twisted:
babogretka

SEOSKI PROBLEMI

PostPostao/la FRIZ » Ned lip 24, 2007 10:15 pm

:lol: :lol: Pa MALA očito da u našoj općini ne postoje sve službe al da to meni neko uradi tjerao bi ga do vrhovnog suda.A sa vašim rorama ili ti cijevima zagadili ste svoju susjedu staru i nepomoćnu ženu :( :(
FRIZ

SEOSKI PROBLEMI

PostPostao/la xyxy » Pon lip 25, 2007 6:01 pm

ovaj komunalni problem se očito odnosi na ispuštanja otpadnih voda u javne kanale na ulicama

da bi se uvelo reda ili nekog tužilo, mora se građanima prvo ponuditi legalno i adekvatno rješenje, tek onda ako se ogluše postoji velika opravdanost za sankcije

mi smo selo poljoprivrednika, selo nizinske konfiguracije (mali padovi), nepostojanja kanalizacije, kolektora za tekuće smeće, čestih podzemnih voda, slabe propusnosti zemljišta...

ja imam cisternu i bilo bi mi drago da u pol zime mogu nesmetano riješiti se otpada

drugo rješenje je da seljaci naprave odgovarajuće septičke jame, ali to su investicije koje realno ne može odraditi velika većina

a da ispraznimo štale, sjednemo na klupčice i čekamo poštara sa socijalnom pomoći ili penzijama, to bi bio početak kraja ovog sela, a ima podosta i takvih zagovaratelja
xyxy

SEOSKI PROBLEMI

PostPostao/la FRIZ » Pon lip 25, 2007 8:52 pm

:lol: :lol: Svaka čast xyxy.To znači da treba ljude i djecu prvo zarazit kojekakvim bolestima pa čučat u bolnicama umjesto da se igraju na ulci. A TAJ OTPAD U 70% izbacuju ljudi koji si mogu to priuštit.
FRIZ

SEOSKI PROBLEMI

PostPostao/la xyxy » Pon lip 25, 2007 9:44 pm

nešto se ne sjećam da se itko zarazio igrajući se u blatu i posranoj travi, ali dobro, ne treba pretjerivati

daleko je veća šansa da će se tvoje (i moje) dijete danas zaraziti od prljave šprice

a šta si onda ponudio za rješenje, represiju, možda za navedenih 70%, ali ja sam zainteresiran za onih 30% (stočari) među kojima sam i ja...
xyxy

SEOSKI PROBLEMI

PostPostao/la Mato petričević » Pon lip 25, 2007 11:20 pm

ŠTA bi sa deratizacijom ove godine...?

Još jedna nezaobilazna tema?

Ako se nastavi ovim tempom a vezano za kanalizaciju, te sanitarne deponije vezane za fekalije, mi ćemo poumirat dok se ovi sjete to stavit na dnevni red!!!
Mato petričević

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Komunalni problemi