ZA I PROTIV TITA

Stranke, općinska vlast, izbori...

ZA I PROTIV TITA

PostPostao/la xyxy » Pon ožu 03, 2008 5:44 pm

Koja je razlika između malih i velikih Hrvata?

Mali Hrvati su kršteni kad su bili mali, a veliki kad su bili veliki...

Slika
xyxy

ZA I PROTIV TITA

PostPostao/la FRIZ » Pon ožu 03, 2008 7:52 pm

:lol: 8) JA SVAKAKO OPTUŽUJEM SVE ONE KOJI SU POČINILI ZLOČINE BILO TO CRVENI,CRNI,PLAVI ILI ZELENI I TO U BILO KOM RATU PA TAKO I U OVOM DOMOVINSKOM KOJI TAKOĐE NIJE PROŠAO ČISTO SA OBJE STRANE,MADA VIŠE SRPSKOG NEGO LI NAŠEG NACIONALIZMA.

A ŠTO SE TIČE SUDSTVA ONO ĆE BITI NEOVISNO ZA JEDNO 500GOD A MOŽDA NI TAD.SVKA VLAST ŠTIMA SEBI SUCE I SUDSTVO I DANAS NAŽALOST NIKO NE TRAŽI SPOSOBNE LJUDE NEGO SAMO PODOBNE ŠTO JE ŽALOSNO I JADNO. 8) :oops:
FRIZ

ZA I PROTIV TITA

PostPostao/la drusa » Uto ožu 04, 2008 12:02 am

Pavelić nikad nije osuđen za svoje zločine, kao ni Tito. Pavelić je isto tako ubijao vlastiti narod pa kad je zagustilo pobjego od "svojeg" naroda, a stradali su nevini kao u svakom ratu. Pa i u ovom zadnjem
drusa

ZA I PROTIV TITA

PostPostao/la amm » Uto ožu 04, 2008 10:01 am

O tim ustaškim zločinima si iznio svoje dobro poznate stavove a kad su u pitanju partizansko komunistički zločinci onda bi najradije "prespavao" i ništa o tome neznaš i najradije bi da se o tome ne govori.Znam da si crveni :oops: i da to ne odgovara tvojim ideološkim uvjerenjima.Mene isto zanima budućnost ali ne možemo zaboraviti i prošlost.Davno sam to izrekao na ovom forumu da su FAŠISTI-NACISTI_KOMUNISTI najveće zlo 20 stoljeća i njihovi ideolozi HITLER-MUSOLINI-STALJIN-TITO i ostala komunističko lenjinistička bratja.Jedni su ubijali pod kukastim križem a ovi pod peterokrakom.Znam da ti ovo zadnje ne odgovara.Tako ti je to moj druže babogredski.[/b][/quote]

Da ti tu možda negdje ne fali Tuđman &Co?!
amm

ZA I PROTIV TITA

PostPostao/la twin peaks » Sri ožu 05, 2008 9:29 am

Tito je bio hohštapler i pokvareni egocentrik,A Ante Pavelić jedan od najvećih izdajnika hrvatskog naroda...a što se tiče zločina bilo ih je jednako i na partizanskoj i na ustaškoj strani
twin peaks

ZA I PROTIV TITA

PostPostao/la FRIZ » Sri ožu 05, 2008 7:17 pm

:lol: 8) AKO SE NE VARAM TITU MOŽEMO ZAHVALITI ŠTO JE DALMACIJA I ISTRA U SKLOPU DANAŠNJE NAM LIJEPE NAŠE,A PAVELIĆ JE TO BAŠ LIEPO BIO PRODAO TALIJANIMA. :roll:

AL ME INTERESUJE JEDNA STVAR ZAŠTO NIKO NIJE USPIO ILI NIJE ŽELIO DA SKINE TOG HOHŠTAPLERA SA VLASTI ILI PAK UBIJE?

A I OVI DANAŠNJI HOHŠTAPLERI NISU NIŠTA BOLJI. :D
FRIZ

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika