ZA I PROTIV TITA

Stranke, općinska vlast, izbori...

ZA I PROTIV TITA

PostPostao/la FRIZ » Čet ožu 13, 2008 9:08 am

:lol: :lol: ZAR NIJE BOLJE DAT MALU TERITORIJU NEGO ČITAVU DALMACIJU I ISTRU KOJA DONOSI SAMO 6MILIJARDI KUNA NA GODINU A BAŠ ME INTERESUJE KOLIKO DONESE NEUM I LIKA NA GODINU?

TVOJA ME POLITIKA ZJMILIC PODSJEĆA NA ŠUŠKOVU 92GOD KAD JE DAO PLODNU POSAVINU U BOSNI ZA KAMEN U HERCEGOVINI.
FRIZ

ZA I PROTIV TITA

PostPostao/la drusa » Čet ožu 13, 2008 7:39 pm

Ustaše su popušili rat, onda 45 godina nisu smjeli pisnit, jer za vrijeme rata su ih čuvali švabe i talijani. Kad njih više nije bilo zašutili su i sakrili se, ili pobjegli u argentinu. Sad su nakon 60 godina počeli nešta pričati kad to više nikog ne zanima i kad je Hrvatska slobodna bez njihove i najmanje pomoći. Da se završilo po njihovom sad bi bili virovitica, karlovac, karlobag ali bez istre
drusa

ZA I PROTIV TITA

PostPostao/la FRIZ » Pet ožu 14, 2008 10:58 pm

:lol: 8) KAKO SE VIDI IZ POLITIKE VLADAJUĆE STRUKTURE MOGLO BI SE VRLO LAKO OSTAT BEZ MORA.SA NARODOM I ZAKONIMA IGRAJU SE MIŠA I MAČKE.DANAS ZERP,SUTRA NE,DANAS NESMIJE BITI OBJAVLJEN REGISTAR BANITELJ A SUTRA OBJAVE IMENA DJECE TIH ISTIH BRANITELJA.

MISLIM DA TAKVA POLITIKA NIJE VOĐENA ZA VRIJEME TITA,A AKO SE NEVARAM NI ZA VRIJEME TUĐMANA,A NI RAČANA.

PROBLEM JE ŠTO SU TE USTAŠE 45 PREŠLE U KOMUNISTE A SAD SE OPET DIČE DA SU VELIKI HRVATI I DA IM JE BILO LOŠE PRIJE A DANAS UŽIVAJU U BLAGODETIMA KOJI SU DRUGI NAPRAVILI I ZARADILI.MEĐUTIM ONI KOJI BI SE TREBALI BUNITI ŠUTE I TRPE DOK SE DRUGI KITE NJIHOVIM PERJEM.
FRIZ

ZA I PROTIV TITA

PostPostao/la tomislav.k1 » Pet ožu 14, 2008 11:03 pm

Jel vi ne gledate Ratkaje? Tito je pozitivac!
tomislav.k1

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika