Rezultati izbora 2007.

Stranke, općinska vlast, izbori...

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la paor » Pon ožu 19, 2007 9:28 am

Na jučerašnje izvanredne izbore za Općinsko vijeće Babine Grede, prema neslužbenom izvješću, na glasovanje je izašlo 2141 birača.

Neslužbeni rezultati

HDZ - 38,1% - 6 vijećnika

SDP - 21,2% - 3 vijećnika

NL Pave Barića - 12% - 2 vijećnika

HSS - 7,3% - 1 vijećnik

HSP - 7,2% 1 vijećnik
paor
Site Admin

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la xyxy » Pon ožu 19, 2007 5:50 pm

gledam koliko se srozala HSS, neki intelektualci iz te stranke bi morali već jednom progledati, šteta onako lijepog grba
xyxy

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la baca Iva » Uto ožu 20, 2007 12:29 am

Neću ja komentirat razultate glasanja. Nisam Babogredac pa bi mogo kast da mi je svedno. Al jedno vam se mora priznat: taku predizbornu frku dosad još niko u Rvackoj nije bijo u stanju napravit. Svaka vam čast! Vi iz Broda su za vas ništa. Jel to ope babogrecka kurčevitost il nješta drugo?
baca Iva

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la baca Iva » Uto ožu 20, 2007 12:32 am

paor napisao:Na jučerašnje izvanredne izbore za Općinsko vijeće Babine Grede, prema neslužbenom izvješću, na glasovanje je izašlo 2141 birača.

Neslužbeni rezultati

HDZ - 38,1% - 6 vijećnika
SDP - 21,2% - 3 vijećnika
NL Pave Barića - 12% - 2 vijećnika
HSS - 7,3% - 1 vijećnik
HSP - 7,2% 1 vijećnik

Ta ni vrag da kravojebac, koji je toliko ruke guro i u drge stvare, nije unišo u vladu?
baca Iva

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la Tamburas » Uto ožu 20, 2007 1:13 am

Ta štase ti, baća Iva, sekiraš za tog kravojebca? Ta ni on Babogradac no Štitarac. Eto, majstore, i to je jedan došljo koji vam kroji kapu! Vi na takima gradite vašu budućnost! E, lipa će vam bit.
Tamburas

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la Mato petričević » Sri ožu 21, 2007 8:50 pm

Ne znam što kažu ljudi ali jako dobro znam računati pa sam rezultat govori za sebe,

što se tiče pokretanja, kako su to radili vi do sada ne može biti gore, pa kako god bilo.

budući parlamentarci imaju interesa da se to pokrene, ili oni nisu u saboru, pa šta će im ondak stranka ako ih ne može promovirati, svejedno ne daju iz svog nego našeg džepa.

P I T A NJ E??????... svih pitanja da li oni koji su sad u vijeću imaju muda i volje da shvate težinu i moć trenutka, da predstave naše i svoje interese, te da li će znati sastaviti ekipu koja će sve to shvatiti.

DA LI I DALJE ŽELIMO BITI OBJEKAT... ili ŽELIMO POSTATI S U B J E K A T..

ZA SVA VREMENA.....

pozdrav svima koji misle svojom glavom.
Mato petričević

Sljedeće

Vrati se na: Politika