Europska unija,Slovenija i Hrvatska

Stranke, općinska vlast, izbori...

PostPostao/la FALKON 2 » Uto vel 17, 2009 12:40 pm

Evo da se malo bacimo i u teme di se možemo većina složiti,pitanje Europske unije i Slovenije te sranja koj proizlaze iz toga svega,mišljenja pojedinaca te nas lokalaca o tome svemu
FALKON 2

PostPostao/la falcon.75 » Uto vel 17, 2009 3:45 pm

Ja imam jedan prijedlog tj ideju vezano za ove slovenačke blokade,al to je ozbiljna ideja iako će većina
mislit da je podjeba ili tako nešto,ja mislim da bi hrvati trebali onu ćupriju što čika Ivo oće pravit priko mora tj
od Hrvatske do Hrvatske priko Bosne,da bi to trebali napravit priko slovenije do Europe!!

Prorok napisao:što kasnije to bolje.

Iako sa ovim se slažem 100%,svaka čast Prorok!!
falcon.75

PostPostao/la FALKON 2 » Uto vel 17, 2009 4:16 pm

Ma tako nekako tj ili ćuprija priko ili(možda će zvučat glupo) da čika ivo ode u sjedište unije i lipo pokupi naše papire i ostale dokumente i kaže im kad odluče i kad nas budu trebali nek se jave a dotle nek riješe sranja u svojoj avlije ili opet pitanje "zerpa" proglasit pa nek slovenci kukuriču koliko hoće tj kad EU riješi svoja sranja sa slovenijom onda će se lako riješit i pitanje zerpa.
FALKON 2

PostPostao/la falcon.75 » Uto vel 17, 2009 4:24 pm

To još bolje,al šta reć o državi kojoj ultimatume postavlja "država"koja je mal
veća(možda)od jednog mal većeg polj.gospodarstva!!
falcon.75

PostPostao/la FRIZ » Uto vel 17, 2009 7:08 pm

:lol: :lol: E dobra ti je ta tema,samo se nema šta tu puno razglabat.Sve što se događa oko ovog pitanja je neviđena farsa koja je prevršila svaku mjeru.
Činjenica je da EU ne prima nove članice u uniju na neko neodređeno vrijeme.Stoga to što se diže tolika pompa oko ulaska naše zemlje jeste samo mali trik da se odvrati pozornost od pravih problema.
Vjerujem da će Hrvatska ući skupa sa još nekim zemljama i da se pri tom ulasku sigurno neće pitat Sloveniju možemo ili nemožemo.A tako je isto i sa ulaskom u NATO.Kad amer kaže ulazi onda ulazi a sad deželaima problema.
E tako je to kad se prave važni.
Čika Ivo neće odustati od unije jer je tamo u igri veća suma novaca. :shock:
FRIZ

PostPostao/la falcon.75 » Uto vel 17, 2009 8:11 pm

FRIZ napisao::lol: :lol: E dobra ti je ta tema,samo se nema šta tu puno razglabat.Sve što se događa oko ovog pitanja je neviđena farsa koja je prevršila svaku mjeru.
Činjenica je da EU ne prima nove članice u uniju na neko neodređeno vrijeme.Stoga to što se diže tolika pompa oko ulaska naše zemlje jeste samo mali trik da se odvrati pozornost od pravih problema.
Vjerujem da će Hrvatska ući skupa sa još nekim zemljama i da se pri tom ulasku sigurno neće pitat Sloveniju možemo ili nemožemo.A tako je isto i sa ulaskom u NATO.Kad amer kaže ulazi onda ulazi a sad deželaima problema.
E tako je to kad se prave važni.
Čika Ivo neće odustati od unije jer je tamo u igri veća suma novaca. :shock:

Žalosno ali istinito!!
falcon.75

PostPostao/la xyxy » Uto vel 17, 2009 8:19 pm

cijena mlijeka ide dole jer se prilagođava onim u eu, poticaji će isto biti drastično srezani - i zbog čega da ja kao seljak-stočar budem za eu, da postanem eu farmer - brus, propast ću ja prije...
xyxy

PostPostao/la FALKON 2 » Uto vel 17, 2009 8:31 pm

Već par dana razmišljam o toj temi i nema se šta razglabati ali je dobro vidjeti i razmišljanje drugih o toj temi.A najžalosnije što smo bili prvo u jugoslavije od tri republike pa onda opet od pet republika i nije nam bilo0 dobrojer su nas gazili a sad letimo umeđu trenutni 27 i očekujemo da će tam biti dobro,a zašto jednostavno ne idemo stopama švicarske tj možda nemamo banke ali imamo druga bogastva a ovako tko nema hrabrosti kao koro uletit u kredit da nešta napravi će propasti a i u pitanju su taki veliki jer dovoljno da mu dva tri mjeseca sruše kvalitetu mlijeka i gotov je jer su režije ogromne.Jedino što bi pod posredsvom eu imali priliku da naplatu naših proizvoda pobljšamo pa makar i sudskim putem jer kod nas to glavi naveliko.A prije il kasnije ćemo ispropadat svi mi jer smo premali i većina bez novaca.
FALKON 2

Sljedeće

Vrati se na: Politika