Europska unija,Slovenija i Hrvatska

Stranke, općinska vlast, izbori...

PostPostao/la FRIZ » Sri vel 18, 2009 7:11 pm

:lol: :lol: Ja se ispričavam zbog netočnog navoda.Kraljevina SHS se sastojala iz malo više republika a ne samo tri. ja znam da su je sačinjavale srbija,hrvatska, bih,slovenija,makedonija i crna gora.Ako griješim ispravite me. :oops:
FRIZ

PostPostao/la FALKON 2 » Sri vel 18, 2009 7:33 pm

Pa iskreno povijest mi bš i neide ako sam pogriješijo ispričavam se al nije bitno koliko je kog bilo onda već da nam nije valjalo u obadvije povijesne formacije a sad trčimo u još veću.Iako ako se nevaram da je ipak bila kraljevina jugoslavija od srba hrvata i slovenaca a u ovoj sfrj svi znamo kako je bilo.Al to me i ne pati već mislim da shvaćate šta sam tjeo reći sa tim navodom tj usporedbom.................
FALKON 2

PostPostao/la FRIZ » Sri vel 18, 2009 7:45 pm

:lol: :lol: Činjenica je da naša politika neželi da prizna poraz kad treba.Nije sramota bit u recesiji al je sramota i nemoralno lagat ljude koji su ti dali povjerenje.Nije nama kriva Slovenija zbog europske unije već je kriva lopovska vlast a i sama država je lopovska.Koje su to naša prirodna bogastva?Dok naša bogastva propadaju zbog ne znanja naše vlade uvoze jer je jeftinije.Friščić obećao na izborima procvat poljoprivrede a ona tone još gore a mi šutimo i kukamo na Slovence.
FRIZ

PostPostao/la FALKON 2 » Sri vel 18, 2009 7:50 pm

Sve je to nažalost istina a i ta "igra" sa i oko slovenije jako smrdi sam je pitanje sa kojeg kraja i tko i ŠTA želi postići sa tim a to je Hrvatskoj mogla bit zanimljiva karta u tome svemu samo ju treba iskoristit na pravi način.
FALKON 2

PostPostao/la FALKON 2 » Sri vel 18, 2009 9:35 pm

Ma nije bitno šta je bilo već šta sam htjeo reći sa tom usporedbom.............ako shvaćate......................i ispričavam se ako sam pogriješijo u usporedbi ali bit usporedbe je bitna
FALKON 2

PostPostao/la falcon.75 » Sri vel 18, 2009 10:51 pm

FRIZ napisao::lol: :lol: Ja se ispričavam zbog netočnog navoda.... :oops:

Prorok napisao:Ja se ispričavam,... :idea: :shock:

FALKON 2 napisao:....i ispričavam se ako sam pogriješio...

hehe.. :oops: :oops:
falcon.75

PostPostao/la FRIZ » Čet vel 19, 2009 10:34 am

:lol: :x Dobro nisu bile republike moja pogreška međutim činjenica je i ta da nisu ni hrvatska,ni slovenija niti druge osim srbije i crne gore bile države.A prije bi se mogao okretati stjepan Radić. :oops:
FRIZ

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika