Europska unija,Slovenija i Hrvatska

Stranke, općinska vlast, izbori...

PostPostao/la FALKON 2 » Čet vel 19, 2009 10:44 am

Pa u to vrijeme nisu a mogli bi se svi okretati kad bi pročitali naše znanje oko tog. Dali mi se samo čini da je ta zajednica bila kraljevina jugoslavija to sam našo u nekim starim knjigama iz povijesti.A nusput skrenili smo sa teme jer ovo nije tema o povijesti već o nama i svem ovom što se odigrava oko nas
................................
FALKON 2

PostPostao/la FALKON 2 » Čet vel 19, 2009 5:01 pm

Ma to sam znao i prije al nije tema povijest jugoslavija već EU mi i slovenija.A to da definitivno a i on je na taj način ušo u povijest pa tako i naši sadašnji političari idu tim stopama,bitno da uđu u povjest kao ličnosti a sad jel zbog dobra ili lošeg manje više važno.
FALKON 2

PostPostao/la FALKON 2 » Čet vel 19, 2009 6:53 pm

Hehe svaka čast prorok,ni ja to bolje nebi sročijo a inače kažu da mi takve stvari idu od ruke kao urođene...............
FALKON 2

PostPostao/la FRIZ » Pet vel 20, 2009 8:50 am

:lol: :lol: Nakon prvog svjatskog rata hrvatska je trebala bit podijeljena između italije austrije i najvjerovatnije srbije što na neku sreću ili nesreću se nije desilo.Balkan je oduvijek bio i biće teren za trgovinu teritorijem i svojatanjem ovo je moje ili tvoje.Prava je sreća što Italijani ne traže korekciju granice sa Hrvatskom.
Politika je kao i stuja ako je pogrešno dotakneš odeš i više se ne vraćaš :shock:
FRIZ

PostPostao/la falcon.75 » Pet vel 20, 2009 10:26 pm

Alo ljudi,đe ste vi zabrijali,iz budućnosti u povjest!!
Ovakvi se postovi inače nazivaju "Off Topic" i brišu se ili premještaju
u druge teme!!
falcon.75

PostPostao/la FRIZ » Sub vel 21, 2009 11:00 am

:lol: :lol: Bez povijesti nema ni budućnosti.Ako se pozornije prouči povijest može se ponešto naučit i za budućnost. Pa tako i naši odnosi sa Slovenijom i Evropskom unijom.
Slov enci su si sad sami zakuhali kašu pa jedu prevruću i moraju je jest al sve boli.Dok Europska unija (Njemačka)radi na izlasku iz krize mi balkanci se uzdižemo na nivo engleske i pravimo se englezi i niječemo stvarnost i živimo još u prošlom desetljeću :wink:
FRIZ

PostPostao/la falcon.75 » Sub vel 21, 2009 11:54 am

Što se tiče slovenije moje je mišljenje ovako:Ako jedan čovjek ucjeni drugog zbog svoje koristi,sudi mu se kao zločincu,
slovenija je Hrvatsku također UCJENILA zbog svoje koristi,zašto se i njima ne sudi kao zločincima tj kriminalcima
ili bar onom koji je došo na tu ideju,tj tko je to pokrenio??
falcon.75

PostPostao/la FALKON 2 » Sub vel 21, 2009 12:01 pm

Upravo tako,Srbija je bila pod sankcijama zbog pokušaja otuđivanj Hrvatskog teritorija al ona je to radila sa oružjem,a Slovenija to isto radi samo bez oružja već na politički način pokušava otuđit ili okupirati Hrvatski teritorij!I koriste sve moguće načine da to uspiju i to pod posredstvom unije koja tvrdi da to tako nemože ali i dalje dopušta Slovencima da rade šta hoće.
FALKON 2

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika