Europska unija,Slovenija i Hrvatska

Stranke, općinska vlast, izbori...

PostPostao/la FALKON 2 » Sub vel 21, 2009 12:15 pm

U biti da al sve je i krenilo od nas tj Vukovara al nije bitno to već da se sve kažnjava ustvari svaki pokušaj prisvajanja tuđeg teritorija se kažnjava sankcijama pa ako je potrebno i sredstvima prisile ali u ovom slučaju se opet odigrava kao kod rata u Hrvatskoj svi redom pričaju da to nije dobro a nitko ništa ne poduzima konkretno da spriječi veće posljedice tako se i sad povijest ponavlja al na mirni način a skoro sve isto kao i za vrijeme rata.A to znači da samoj EU odgovara taj rasplet događaja i ta blokada da Hrvatska pristane na sve njihove uvijete iako je na to pristajala i bez blokade.
FALKON 2

PostPostao/la falcon.75 » Sub vel 21, 2009 12:16 pm

Prorok napisao:
Da, skoro je tako. Srbija je bila pod sankcijama, ne zbog Hrvatske već zbog Bosne i Kosova. Samo su nas naši političari tiješili da je to zbog nas.

Ma da ali su bili,sad na ovo nikom ništa,al još mi jedno nejasno tj jasno mi al
nevjerovatno,za koji kur.. su ovi naši,i ne sadašnji već svi redom političari zapeli za
taj ulazak u EU,ma jebe mi se za eu,meni neće ništ bolje donit,već sad vidljiv napredak
mliko jeftinije 10% a mirovinsko i zdr.1600 kuna mjesečno-lane 1200!!
falcon.75

PostPostao/la FALKON 2 » Sub vel 21, 2009 12:29 pm

Pa mešte i nevidiš napredak,pa plaće političara u unije su veće a cijene poljoprivedni i drugi proizvoda su manje znači kakogod pogledaš oni su na dobitku,veće plaće dobiju a ranu jeftinije kupe i to ti je jednostavna računica.Neko je već odgovorijo na to u ovoj temi tj da je previše novca u igri sa unijom tako da kojigod političari bili neće odustat od toga jer to puni njihove račune u bankama.............
FALKON 2

PostPostao/la falcon.75 » Sub vel 21, 2009 12:33 pm

....hmm...a jebiga to nisam računo....jebem ti matematiku....
falcon.75

PostPostao/la FALKON 2 » Sub vel 21, 2009 12:36 pm

Al zato naši političari to računaju ustvari itekako računaju na taj način a za to čak možeš bit i neškolovan tj nemoraš biti fakultetski obrazovan da bi to uspijo izračunati tj dovoljno je samo mal bolje pogledat u te brojke i "voala"................
FALKON 2

PostPostao/la falcon.75 » Sub vel 21, 2009 12:52 pm

FALKON 2 napisao:Al zato naši političari to računaju ustvari itekako računaju na taj način a za to čak možeš bit i neškolovan tj nemoraš biti fakultetski obrazovan da bi to uspijo izračunati tj dovoljno je samo mal bolje pogledat u te brojke i "voala"................

al meni problem matematika tj brojke...jebiga
falcon.75

PostPostao/la FALKON 2 » Sub vel 21, 2009 12:54 pm

Ma kad zasjedneš na tu fotelju onda drugi misle za tebe tj netreba ti matematika prijatelju...............a i naučiš brzo računati................
FALKON 2

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika