Europska unija,Slovenija i Hrvatska

Stranke, općinska vlast, izbori...

PostPostao/la falcon.75 » Sub vel 21, 2009 1:00 pm

Prorok napisao:
FALKON 2 napisao:Al zato naši političari to računaju ustvari itekako računaju na taj način a za to čak možeš bit i neškolovan tj nemoraš biti fakultetski obrazovan da bi to uspijo izračunati tj dovoljno je samo mal bolje pogledat u te brojke i "voala"................

Tko bi se nado od seljačića sa osam razreda škole ovake pametne besjede. Falcon morat će te ljudi našega lipog mista izabrati za načelnika, ma ne greška lipe naše države za predsjednika ili premijera.

Prorok ajd,molim te objasni ovoj budali koju si citiro da si njega predložio za načelnika!!
falcon.75

PostPostao/la FALKON 2 » Sub vel 21, 2009 1:03 pm

Ma ni blizu take fotelje ..........već naučijo računat čištući štale i brojeći udarce kravski repova na sebi pa onda se to vrlo lako tj ta tehnika računanja upotrijebi i na izračun razloga naših političara za ulazak u EU................a 8 razreda +2 tjedna produžne nastave....................
FALKON 2

PostPostao/la falcon.75 » Sub vel 21, 2009 1:05 pm

FALKON 2 napisao:Ma ni blizu take fotelje ..........već naučijo računat čištući štale i brojeći udarce kravski repova na sebi pa onda se to vrlo lako tj ta tehnika računanja upotrijebi i na izračun razloga naših političara za ulazak u EU................a 8 razreda +2 tjedna produžne nastave....................

a ja išo i dva mjeseca u srednju...i opet neide...jebiga....
falcon.75

PostPostao/la FALKON 2 » Sub vel 21, 2009 1:09 pm

E vidiš već nastalo problem na sam spomen da budem načelnik...............hehe..........i počele uvrede kao kod pravih političara al srećom mene to ne pati i ne sekira puno.............
FALKON 2

PostPostao/la mato čivić » Sub vel 21, 2009 1:19 pm

FALKON 2 napisao:E vidiš već nastalo problem na sam spomen da budem načelnik...............hehe..........i počele uvrede kao kod pravih političara al srećom mene to ne pati i ne sekira puno.............

Eto vidiš Falcon, a taman si mislio kako bi ti lijepo došla fotelja, a vjerojatno bi ti više odgovarala od kravskih repova u štale.
mato čivić

PostPostao/la falcon.75 » Sub vel 21, 2009 1:20 pm

FALKON 2 napisao: al srećom mene to ne pati i ne sekira puno.............

hehe...ko i ostale "prave"političare,hehe
falcon.75

PostPostao/la FALKON 2 » Sub vel 21, 2009 1:29 pm

A ne bać mata ja da hoću u TU fotelju onda nebi vako laprdo gluposti već bi javno se bavijo politikom.............meni draže moje krave nego ta fotelja pa kakagod bila.............
FALKON 2

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika