LOKALNI IZBORI 2009

Stranke, općinska vlast, izbori...

LOKALNI IZBORI 2009

PostPostao/la limeni » Pon tra 20, 2009 8:16 pm

znani napisao:VRIJEME JE DA ONI KOJI ZNAJU PRIJEDLOGE STRANAKA I KANDIDATE SA LISTAMA ZA OPĆINSKO VIJEĆE I NAČELNIKE I NJIHOVE ZAMJENIKESTAVE NA FORUM.
:!: nadam se da ne griješim mislim da ih i ovi koji ovo čitaju zanimaju kao potencijalni glasači

nema nama babogrecima pomoći, sve biserje do biserja...

gengi neće napuštati staro radno mjesto (nije lud) u slučaju pobjede, znači rokić će biti operativac, majko moja...valjda će i njemu izmisliti "Maju"

HDZ promovira Grljušića...nemam komentara, sve je jasno (dosljedni su)...

Zecu je konačno jasno da je diskreditiran u selu pa je smislio lutka...ovaj put puca na prosvjećenost, ali kasno Marko na Kosovo stiže, čak su i neprosvjećeni seljaci odjebali HSS...

živi bili pa vidjeli
limeni

LOKALNI IZBORI 2009

PostPostao/la hopret » Uto tra 21, 2009 9:07 pm

Pa zar to Rokić želi vratiti dukate koje mu je sin ukrao pa se kandidira
hopret

LOKALNI IZBORI 2009

PostPostao/la xyxy » Sri tra 22, 2009 8:38 am

Slika

BABINA GREDA MOŽE KVALITETNIJE

Ivica Iljazović, dipl. pravnik rođen 1958., s prebivalištem u B. Gredi od 1983. godine. Oženjen sam, supruga je prosvjetni djelatnik O.S. ,,M. Stojanovića", a kćer studentica prava. Po završetku pravnog fakulteta zaposlio sam se 01. veljače 1984. u poduzeću „Intermetal" kao tajnik RO. Od 1986.-1988. radio sam u TPSU„ĐĐ" Županja na poslovima pravnika. Početkom 1989. odlazim na rukovodeću dužnost u Ured za obranu Županja. U vrijeme demokratskih promjena bio sam član Izborne komisije Općine Županja koja je provela prve višestranačke izbore. Tijekom 1990-91. radim na ustroju hrvatske vojske. Formiranjem 131. brigade HV obavljao sam isključivo zapovjedne dužnosti u mješovito-topničkom divizionu. Koncem 1993. postajem djelatnik MORH-a i obavljam razne odgovorne funkcije u Upravi za obranu Osijek. Umirovljeni sam časnik HV od 31. prosinca 2005. Radni vijek sam proveo isključivo na stručnim i rukovodećim poslovima. U društvenom životu naše općine predsjedavam ogranku Udruge dragovoljaca i veterana domovinskog rata i član sam Središnjeg odbora županijske podružnice UDVDR. Imovinska kartica mi omogućuje neovisnost i nepotkupljivost. U pretvorbi vlasništva i Domovinskom ratu nekopromitiran, te kazneno i prekršajno čist.
xyxy

Sljedeće

Vrati se na: Politika