Načelnik i zamjenik u sukobu interesa "RASPAD KOALICIJE"

Stranke, općinska vlast, izbori...

PostPostao/la mracni » Sri stu 03, 2010 7:09 pm

Iz pouzdanih izvora sam saznao;
Zamjenik načelnika Željko Kopić (Rokić); zaposlio svoju ljubavnicu u općini, zbog koje je njegov brak u raspadu, prima plaću, a nesposoban je napisati jednu odluku koju je općinsko vijeće donijelo još prije 8 mjeseci, cijeli dan sjedi u birtiji.
Načelnik Josip Krnić ; udomljava stranačke kolege kroz zapošljavanje,smjenjuje žene koje služe stare i nemoćne te upošljava stranci privržene žene, pokušao je i kroz koncesiju za pogrebne usluge namjestiti posao NN osobi, točnije mužu Marije Frizerke, svakodnevno je pijan i sjedi po birtijama.

Ovo su neki od razloga zbog kojih će najvjerovatnije doći do raskida koalicije HSS-a i SDP-a.
Nije mi jasno kako su si tako pošteni i vele vrijedni ljudi dopustili takvu blamažu, za iste takve stvari su nedavno napadali Marka Mrkonjića ( Prkeca), zbog nazovi sukoba interesa su smjenili Matu Stojanovića (korinog) koji ih je držao na vlasti 4 godine ,( vrijeme načelnika Tune Omazića ).
Sve su to kaže; moj izvor "SOCIJAL DEMOKRATI" kako sebe nazivaju,pa nabraja redom; Josip Krnić - zaposlen i supruga radi; Želja Todorov- zaposlen i supruga radi;Antun Omazić - radi i supruga zaposlena i da ne nabrajam sve koje je naveo, uglavnom SDP- ovci u vrhu stranke Babina Greda koji govore o socijali su zbrinuli sebe i svoje obitelji.

Žao mi je što moram ovako pisati, ali zaboli me srce kad dođem u svoje rodno selo, da slušam ovakve priče.
mracni

PostPostao/la mracni » Čet stu 04, 2010 8:51 pm

Prorok napisao:Prateći malo duže politička zbivanja u našem selu krivaca za ovakav rad je mnogo više od članova SDP-a, a glavni protagonist u svim koalicijskim pričama i raspadima koalicija u našem selu je nažalost HSS koji je u svim razvrgavanjima i rušenjima sudjelovao direktno ili indirektno. HSS je stranka koja u našem selu i te kako naajviše zna što je mjerenje i odmjeravanje.

HSS kao stranku i ne doživljavam, jer svima je poznato da je to samo pseudonim za "hvatam samo za sebe". Realno gledano u HSS-u je tajnik Ilija Koturić, koji je bio prava komunjara,pokrao je "Intermetal", prima mirovinu kao žrtva politike bivše Juge i kroji zajedno sa Mirkom Štivićem (zecom ) sudbinu Babine Grede. To su ljudi koji rade za osobni interes, ali i drugi koji su do nedavno bili u vrhu općine Babina Greda su isti.
Đuro Bilonić (Duma) HDZ- bivši načelnik; stečeno neprocjenjivo bogastvo; Antun Omazić (SDP)- bivši načelnik; sumnjiva kupnja stana u Osijeku i nepoznato bogastvo; Marko Mrkonjić (Prkec) HDZ- sumnjiva kupnja novog auta, povezano sa Strunje - Trade i da ne nabrajam ostalo.
Nisam čovjek koji gleda sve crno, ali kad sam pokušao otvoriti pogon za proizvodnju medicinskih pomagala ( škare, hvataljke, skalperi i dr.) poznate firme iz Njemačke "Rotwiell " nije bilo sluha za takav posao.Onaj tko je u to vrijeme bio načelnik općine prepoznat će se u ovome što pišem.
Sada kad sam ostario nemam više volje niti želje pokretati ništa,a ipak rado dođem u svoje rodno selo, popričam sa ljudima i vidim da se ništa ne mijenja.
Sve to, je u meni stvorilo "Inat" pa sam krenuo u ovu medijsku bitku za boljitak Babine Grede.
Informacije skupljam nasumično od svojih bivših sumještana i prijatelja koji nisu skloni politici i zato pronosim glas običnih ljudi koji vole i žive u svom rodnom selu.
mracni

PostPostao/la xyxy » Čet stu 04, 2010 10:53 pm

ma ljudi najte gubiti nadu...eno premjeravaju i kolče za plastenike ili šta već...samo mi je malo čudno što tolika investicija, a ne mogu platiti tih 10€/m2 martiću, čudno mi je što se "radi", a ništa sa ina-om nije ispregovarano...tko zna što je sve onaj belosvetski maneken obećao nekome

jednog dan kad budu imali građevinske i ostale dozvole i nekim čudom bude ostvareno ono po onom projektu (koji je vjerovatno izvučen iz nekog kataloga), biti će nam svima dobro, a najviše jednom (svaka analogija sa plinarom i tadašnjim načelnikom je čista insinuacija, jelte)

Slika
xyxy

PostPostao/la šokac_bg » Pet stu 05, 2010 12:25 am

nesposoban je napisati jednu odluku koju je općinsko vijeće donijelo još prije 8 mjeseci

koliko ja znam predsjednik vijeća mora popisati odluku vijeća a ne načelnik, ili čak zamjenik načelnika.....
šokac_bg

PostPostao/la petarpan » Ned stu 07, 2010 6:46 pm

šokac_bg napisao:
nesposoban je napisati jednu odluku koju je općinsko vijeće donijelo još prije 8 mjeseci

koliko ja znam predsjednik vijeća mora popisati odluku vijeća a ne načelnik, ili čak zamjenik načelnika.....

Dobro jutro,, šokac,,jesi li ti sve ovo vrijeme prespavao,ili što se dešava s tobom. Čitaš li ti što ljudi pišu/ gospodin ,,mračni,, i gospodin prorok,, pa skrećeš temu kao da je bitno tko što potpisuje.Morao bi znati što je srž pisanja navedene gospode ,inače se nemoj javljati.Pametnije bi ti bilo da spavaš i dalje.
petarpan

PostPostao/la sponge bob » Ned stu 07, 2010 7:55 pm

Sve je to jasno i odavno se sve zna i za jedne i za druge,otkrivate toplu vodu gospodo mračni,svijetli,pametni itd...No ako ova gospoda ostvare obećanja da će otvaranjem staklenika zaposliti 40-tak ljudi e pa ja ću im u ime toga oprostiti sve grijehe i sa zadovoljstvom glasovati za njih na sljedećim izborima!
sponge bob

PostPostao/la FALKON 2 » Pon stu 08, 2010 8:46 am

Pa da bi riješili odnosno zaposlili 40 ljudi i napravili te staklenike trebaju prvo riješiti pravno imovinske odnose sa vlasnikom tog zemljišta a ne tražiti svu moguću i nemoguću pravnu pomoć i rupe u zakonu kako bi mogli doslovno "deložirati" vlasnika jer mu neželu platiti zemljište , a poznato je da kada nešta želiš da to moraš i debelo platiti a očigledno našim općinskim "partijcima" nije to poznato i oni bi se radije vratili na zakon iz biveš juge i jednostavno oduzeli zemlju vlasniku jer je to u "interesu" države .........
FALKON 2

PostPostao/la mracni » Pon stu 08, 2010 2:09 pm

sponge bob napisao:Sve je to jasno i odavno se sve zna i za jedne i za druge,otkrivate toplu vodu gospodo mračni,svijetli,pametni itd...No ako ova gospoda ostvare obećanja da će otvaranjem staklenika zaposliti 40-tak ljudi e pa ja ću im u ime toga oprostiti sve grijehe i sa zadovoljstvom glasovati za njih na sljedećim izborima!

Gospon "sponge bob" topla voda je otkrivena davno prije mene i tebe, a što se tiče staklenika i upošljavanje ljudi meni bi bilo drago da ih se zaposli 100, a ne 40-tak.
Što se tiče glasovanja pa ti si i dosad glasovao za partijce, a kad si već tako dobro upućen reci ti nama što je sa poduzetničkom zonom ( solarnom elektranom na 17 ha).
Kad će i gdje se graditi školska dvorana, što je sa aukcijskom dvoranom?
Što je sa rebalansom proračuna za 2010 godinu, kad će biti izrađen prijedlog proračuna za 2011 godinu?
Hoće li ova gospoda imati dovoljno ruku na vijeću za isto ili će se raspasti ta čudna koalicija?
mracni

Sljedeće

Vrati se na: Politika