Načelnik i zamjenik u sukobu interesa "RASPAD KOALICIJE"

Stranke, općinska vlast, izbori...

PostPostao/la FRIZ » Čet stu 11, 2010 3:37 pm

:D :) :? Ma šta će nama i plastenici,nismo mi bosanci da uzgajamo povrće. mi smo stočari . Tko će radit u tim plastenicima?Pa opet će morat zaposlit žene rodom iz bosne jer one to znaju radit.
svaka akcija pokretanja nečeg novog u našem selu je osuđena na propast,bit će podržana jedino obnova linija a sve ostlo je nebitno i nevažno.
skoro mi se susjedi žale da nemogu nać radnike da rade jer niko ne želi raditi,rdije sjede u birtiji i klade se.
međutim doće vrijeme i to ubrzo pa će molit da rade.
Ja osobito podržavam svaki investicijski projekat koji će pomoći da se ljudi izvuku iz ove teške situacije. A vjerujem da pojedinci mole boga da što više ljudi propadne pa da se domognu jeftine zemlje,no proći će i to jednom. Valjda će jednom neko doć do pameti i reć boli me briga tko je na vlasti,bio to sdp il hdz,ja želim boljitak svom mjestu.
no dok je kočničara ništa od napretka i boljitka za radničku klasu.
FRIZ

PostPostao/la petarpan » Čet stu 11, 2010 6:33 pm

FALKON 2 napisao:A golubice a po čemu je tu martić proklet, zato što nije poklonijo dosolovno zemlju našim partijcima ili? Koliko znam koji još imaju zemlju koja graniči da velu da nema ti novaca koji tu zemlju mogu kupiti, tako da naši partijci će imati puno većih problema nego sa matićem a njeumu da su isplatili do sada bi imali riješene pravnoimovinske odnose i manje bruke pa bi i lakše došli do ostatka zemlje u okolici........... a ne oni se latili pravnika i traženja načina kako da ga deložiraju bez iplaćene kune............heh pa to je išlo u vrime njihove države....oups htjeo sam reći za vrijeme jugoslavije se tako "kupovala" zemlja ........

Gospodine ,,falkon,, svaka Vam čast, tako treba,reći lopovu da je lopov SDP- ovcu da je komunjara.Zamislite Vi jednog INTELEKTUALCA kao točioca goriva koji je cijelog života ,,krvavo,, radio i naučio dolaziti do novca bez napora kako bi on mogao da se prešalta u poštenjaka.Kako bi on mogao na pošten način odraditi nešto što nije povezano sa njegovim vlastitim interesom.Što njega zanima zapošljavanje,podizanje standarda sela,punjenje općinske blagajne i drugo ako on ne vidi vlastiti probitak.Zar nije doveo onog protepuha iz Zagreba radi kupovine zemlje od gospodina Martića da bi nakon dva dana tom tipu bila oduzeta kola na carini jer nije imao novaca.Zar to sve ne govori o njemu i njegovim ,,dobrim,, namjerama.Ali on je još uvijek vođa sela ,NAZDRAVLJE.
petarpan

PostPostao/la FALKON 2 » Čet stu 11, 2010 6:38 pm

Ja sam za pokretanje bilo čega, jer previše imamo danguba u selu koji ništa ne radu odnosno kako je već netko naveo da samo sjedu u birtijama i kladu se, Ali osobno zna da kojugod zemlju sam ŽELIO kupiti bez obzira šta planiram sa njome da sam ju i morao platiti onoliko koliko je VLASNIK tražio i procijenio da zemlja vrijedi , e sada ta priča da je gospodinu Juril-u dosta hektar baš mi i ne drži vodu jer za početak to da ali kada se to pokrene on će se širiti i na druge segmente iskorištavanja tog izvora, a sada da općina nema ništa sa tim ne drži vodu ali opet nebi o tome puno htjeo jer ipak je to u jednu ruku za dobrobit sela, A nakraju toga svega neće biti dovoljna ni ta martićeva čestica već će se nalitati i na ostale okolne čestice a to i jeste od glavnih razloga što se neželi platiti martiću onu cijenu koju on traži, ali iskreno ruku na srce a koji bi od vas/nas drugačije postupio da je u njegovoj situaciji???..........
FALKON 2

PostPostao/la FRIZ » Čet stu 11, 2010 9:49 pm

:D :) :D Postoji samo jedan problem? Pitanje bi bilo tko će više zaradit od njih novaca ili tko će od koga više ukrasti.
Ideja o udruživanju jeste jedno od rješenja al neodrživa jer teško sloga uspijeva u našem selu jer smo previše zavidni jedni drugima. Vodimo tuđe probleme koji su nam preči nego vlastiti.
Školovanost nije jedini preduvjet da bi čovjek bio pametan i obrazovan. naši su političari sve obrazovani ljudi a mi u g..nima do guše. :wink:
FRIZ

PostPostao/la mracni » Ned stu 14, 2010 4:35 pm

Prorok napisao:Pa, gospodo poljoprivrednici i privatnici koji imate zemlju na području oko naše bušotine ujedinite se i nedaj te tuđincima da zarađuju na vašoj muci. Udružite se i podnesite zahtjev državi sa planom i programom razvoja poduzetničke zone (ili kako se već zove) i kupite tu zemlju od 47 hehtara po 18 kn/m2, a zatim zajedno tako udruženi kupite od g.Martića zemlju 3 ha po 10 EURA/m2 ili nagovorite g.Martića da zajedno sa vama sudjeluje u investiciji. Problem je tada riješen i babogredska zemlja osta u babogredskim rukama. Tako sa dva udarca ubijete tri muhe. Razvijate selo, razvijate sebe, a tim razvojem neminovno rušite načelnika komunjaru i njegovu svitu koji pod pritiskom nezadrživog razvoja moraju odstupiti i vama širom prepustiti sudbinu Babine Gredu u ruke. Zatim zajedno zapjevate :"Kad se male ruke slože, sve se može, sve se može..."

Bravo g. "prorok" pametan prijedlog, ali i tu je bila prilika za sve gore navedene da se ujedine.
Čini mi se da sam čuo za projekat "Bio-plin" kojeg je pokušao nedavno pokrenuti gospodin Pavo Barić i koliko sam upoznat da je projekat hvale vrijedan.
Međutim isto tako sam čuo i da nije imao zapaženu zainteresiranost ovih naših poljoprivrednika i ostalih koji mogu učestvovati i pokrenuti nešto značajno za cijelo selo.
mracni

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika