Načelnik i zamjenik u sukobu interesa "RASPAD KOALICIJE"

Stranke, općinska vlast, izbori...

PostPostao/la FALKON 2 » Ned stu 21, 2010 6:57 pm

Ja bi prije mogao reći mlad i lud, jer kolikogod se trudio oko nekih stvari u većini slučajeva budem prozivan da pričam tuđim jezikom i da pričam "dječje priče" ali se nedugo poslije te moje priče pojavu u novinama u scenariju naših vlastodršaca ,
FALKON 2

PostPostao/la mracni » Pon pro 06, 2010 11:50 am

[quote="mato čivić"]

Mracni dobro si informiran. ostalo neželim komentirati i polemizirati!

Gospodine Čivić možeš li komentirati što se desilo između zamjenika načelnika "Rokića" i Martina Babića?

Dali to izkazuju ljubav; HSS i SDP u ostvarivanju privatnih interesa ?
Šta se dešava sa koncesijom za pogrebne usluge? Kako možete namještati poslove svojim stranačkim poslušnicima ?

Pokvarenostima nikad kraja!
mracni

PostPostao/la mato čivić » Pon pro 06, 2010 6:29 pm

mracni napisao:
mato čivić napisao:
Mracni dobro si informiran. ostalo neželim komentirati i polemizirati!

Gospodine Čivić možeš li komentirati što se desilo između zamjenika načelnika "Rokića" i Martina Babića?

Dali to izkazuju ljubav; HSS i SDP u ostvarivanju privatnih interesa ?
Šta se dešava sa koncesijom za pogrebne usluge? Kako možete namještati poslove svojim stranačkim poslušnicima ?

Pokvarenostima nikad kraja!

Naravno da mogu. Zamjenik načelnika je radio svoj posao, a Martin Babić što je tamo radio marat ćeš pitati njega ako on to zna. Što se tiče koncesije gospodine mracni proveden je javni natječaj sukladno Zakonu o javnoj nabavi na koji su se javile tri zainteresirane strane. Ponude su javno pročitane pred ovlaštenim predstavnicima zainteresiranih strana, a onaj tko nije bio ima pravo na temelju zapisnika uvida u dokumentaciju. Odluka od strane komisije tj. povjerenstva je donešena i sada je upućena na razmatranje Povjerenstvu za zaštitu potrošača sukladno Zakonu o zaštiti potrošača (NN br.79/07,125/07,79/09). Pa ako i dalje misliš da je u tim postupcima bilo pokvarenesti tada ti nick sasvim dobro odgovara sukladno tvojem razmišljanju i primislima. Očito ste tako vi radili ili vama bliski, pa iz vas progovara iskustvo koje želite podjeliti sa nama.
mato čivić

PostPostao/la FALKON 2 » Pon pro 06, 2010 10:24 pm

Gospon Mato a koji je to posao našeg donačelnika s obzirom da se to desilo gotovo na kućnom pragu koalicijskog partnera Babića? Iako u mojem slučaju tu su OBADVOJICA se igrala pjetlića da dokažu nešta a sada šta to je već druga priča koju bi mogli smao njih dvojica ispričati, e sada ako je način komunikacije na razini SDP-a koju sam ja doživio prije godinu dana od načelnika e onda me i ne čudi da je došlo do "koalicijskih" razgovora šakama..........

S obziom na događaje da se čisti kanal koji je polavio čevatovo došlo je danas do problem jer do pojave bagera nisu bili obavješteni oni (donja mala) kojima se bager djelovati po numerima, pa je bilo opravdanje da je obavijest dostavita ...........ALI DA samo nakon dva sata poslije toga razgovora sa našim vlastodršcima i to sa datumom 1.12.2010, a dostavito je na današni dan (nek ostane zabilježeno za svaki slučaj da nebudu opet moje dječje priče) .
FALKON 2

PostPostao/la hopret » Uto pro 07, 2010 12:41 am

FALKON 2 napisao:Gospon Mato a koji je to posao našeg donačelnika s obzirom da se to desilo gotovo na kućnom pragu koalicijskog partnera Babića? Iako u mojem slučaju tu su OBADVOJICA se igrala pjetlića da dokažu nešta a sada šta to je već druga priča koju bi mogli smao njih dvojica ispričati, e sada ako je način komunikacije na razini SDP-a koju sam ja doživio prije godinu dana od načelnika e onda me i ne čudi da je došlo do "koalicijskih" razgovora šakama..........

S obziom na događaje da se čisti kanal koji je polavio čevatovo došlo je danas do problem jer do pojave bagera nisu bili obavješteni oni (donja mala) kojima se bager djelovati po numerima, pa je bilo opravdanje da je obavijest dostavita ...........ALI DA samo nakon dva sata poslije toga razgovora sa našim vlastodršcima i to sa datumom 1.12.2010, a dostavito je na današni dan (nek ostane zabilježeno za svaki slučaj da nebudu opet moje dječje priče) .

Koliko mi je poznato za pogrebnu koncesiju bile su tri ponude, Palma s 16 000 kn, Marija frizerka s 12 000kn, i Komunalac Županja 4 000 kn. Po demokraciji, tko daje više dobiva koncesiju, vidjet ćemo da li će biti riješeno demokratski ili stranačko
hopret

PostPostao/la FALKON 2 » Uto pro 07, 2010 10:27 am

Prorok ako ja kao pojedinac se moram držati procedure "kao pijan plota" zašto se nebi pridržavali i oni koji tražu te procedure?

A čistiti naravno da se mora pod obavezno ali ne treba lagati da je nešta odrađeno kad nije, te odraditi naknadno i stavljati datum koji je prošao,

Ja sam bio uvijek za čišćenje i krčenje ali da se to odradi do kraja i kako treba a ne napola
FALKON 2

PostPostao/la FALKON 2 » Uto pro 07, 2010 1:23 pm

Puno toga bi se dalo odraditi ALI opet postoji problem podobnih i nepodobnih, jer članovi partije doslovno ostavljaju strojeve tik uz cestu i komunalni redar ih zaobilazi dok ostali "nepodobni" dobivaju opomene za uklanjanje strojeva i ostaloga.........Ako ja mogu čistiti i održavati kanale kraj svojih njiva zašto nebi mogli i drugi, znači uvesti penale za zapuštene kanale, pa kada bi plaćali svake godine u proračun možda bi nekome svijest proradila da to i očisti i da je onda miran uz redovito održavanje...........
FALKON 2

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika