Načelnik i zamjenik u sukobu interesa "RASPAD KOALICIJE"

Stranke, općinska vlast, izbori...

PostPostao/la FALKON 2 » Uto pro 07, 2010 1:46 pm

Pa ako pucaš na bivšeg načelnika on barem odmakne makar dva ako ne i više metara, dok je vidljivo da je tanjurača od jednog člana stojala gotovo dobar dio jeseni na samom rubu asvalta,......... znači da kršu obadvojica zakon ali sam baš zato naveo članove partije zato što se čak ne potrude ni odmaknuti ih na koliko toliko sigurnu udaljenost od prometnice, jednom sam spomenio i donačelnika ali poslije toga su strojevi bili odmaknuti par metara od ceste, znači da je bilo efekta što je spomenito, budu i kod mene strojevi ali SAMO kada radim nešto dok sutra dan ih više nema ili je parkirano na moju ćupriju.
FALKON 2

PostPostao/la FALKON 2 » Uto pro 07, 2010 4:52 pm

Da i svi ostali laprdaju o takvim "glupostima" o kojim ja sve laprdam i prigovaram davno bi se nešta pokrenilo, ali je jednostavnije vidjeti i šutiti jer nije dobro se kačiti sa ljudima na vlasti jer kako kaže poslovica da se "nije dobro sa rogatim se bosti" ............
FALKON 2

PostPostao/la FALKON 2 » Uto pro 07, 2010 6:32 pm

Nisam ni rekao da se bojim, to je više navedeno u prenesenom značenju........ a ono što trebam za sada od općine su najčešće potvrde koje su mi dužni izdati (ili napismeno obrazložiti zašto neće) a ostalo ne kontaktiram veliko niti sa jednom "vlašću".......... da se riješio onih napretkovih odnosno općinski (državnih) 400 hektara koji su doslovno ukradeni e onda bi me možda već i zanimalo i češće bio u općine, a dotle ništa, ........ pokušao dobiti informacije oko legalizacije objekata pa dobio skoro pa ništa , tako da straha nema zasada
FALKON 2

PostPostao/la mracni » Uto pro 07, 2010 10:17 pm

mato čivić napisao:
mracni napisao:
mato čivić napisao:
Naravno da mogu. Zamjenik načelnika je radio svoj posao, a Martin Babić što je tamo radio marat ćeš pitati njega ako on to zna. Što se tiče koncesije gospodine mracni proveden je javni natječaj sukladno Zakonu o javnoj nabavi na koji su se javile tri zainteresirane strane. Ponude su javno pročitane pred ovlaštenim predstavnicima zainteresiranih strana, a onaj tko nije bio ima pravo na temelju zapisnika uvida u dokumentaciju. Odluka od strane komisije tj. povjerenstva je donešena i sada je upućena na razmatranje Povjerenstvu za zaštitu potrošača sukladno Zakonu o zaštiti potrošača (NN br.79/07,125/07,79/09). Pa ako i dalje misliš da je u tim postupcima bilo pokvarenesti tada ti nick sasvim dobro odgovara sukladno tvojem razmišljanju i primislima. Očito ste tako vi radili ili vama bliski, pa iz vas progovara iskustvo koje želite podjeliti sa nama.

Kakvo povjerenstvo za zaštitu potrošača gospodine Čivić?
Znači opet ste izmislili neko povjerenstvo koje će blagosloviti vaše mućke, pa takvu praksu imaju i ovi u državnoj vlasti.
Žalosna je činjenica da vam ipak "zecan" muti kašu kroz ta i slična povjerenstva.
Valjda će vrijeme donijeti na vidjelo i tu vašu poštenu odluku o davanju koncesije za pogrebne usluge, a sukladno natječaju.
mracni

PostPostao/la mato čivić » Sri pro 08, 2010 11:12 am

mracni napisao:
Kakvo povjerenstvo za zaštitu potrošača gospodine Čivić?
Znači opet ste izmislili neko povjerenstvo koje će blagosloviti vaše mućke, pa takvu praksu imaju i ovi u državnoj vlasti.
Žalosna je činjenica da vam ipak "zecan" muti kašu kroz ta i slična povjerenstva.
Valjda će vrijeme donijeti na vidjelo i tu vašu poštenu odluku o davanju koncesije za pogrebne usluge, a sukladno natječaju.

Nažalost moram te razočarati. Nije to naša izmišljotina već Zakon koji je izglasao Hrvatski sabor. Bilo bi bolje da malo pročitaš prije nego napadaš i kritikuješ i sumnjaš u sve. Znam da bi bio sretniji da je drugačije, ali žao mi je što sam ti pokvario raspoloženje. Nadam se da ćeš moju ispriku prihvatiti.
mato čivić

PostPostao/la mracni » Čet pro 09, 2010 7:16 pm

mato čivić napisao:
Nažalost moram te razočarati. Nije to naša izmišljotina već Zakon koji je izglasao Hrvatski sabor. Bilo bi bolje da malo pročitaš prije nego napadaš i kritikuješ i sumnjaš u sve. Znam da bi bio sretniji da je drugačije, ali žao mi je što sam ti pokvario raspoloženje. Nadam se da ćeš moju ispriku prihvatiti.

Ču sam za vas gospodine Čivić, sve pozitivno i čudim se da ste još uvijek u taboru u koji ne pripadate.
Bio sam nedavno u B.Gredi za vrijeme svinjokolja i stariji poput mene imaju jako dobro mišljenje o vama i spominju još jednog Matu kojeg ja ne poznajem, i čini mi se da ste na suprotnim stranama, ali vas krase odlike poštenih i vrijednih ljudi, što je danas rijetko moguće.
Nisam imao namjeru provocirati Vas, nego sam želio vidjeti koliko ćete braniti te nesposobnjakoviće oko sebe.
Volio bih da se i taj gospodin "Mato" uključi u raspravu na ovom forumu, jer koliko imam spoznaja čovjek je obrazovan( viša stručna sprema) i sigurno prati događaje na forumu.
mracni

PostPostao/la petarpan » Sub pro 18, 2010 8:42 pm

giljazov1988 napisao:
mracni napisao:Iz pouzdanih izvora sam saznao;
Zamjenik načelnika Željko Kopić (Rokić); zaposlio svoju ljubavnicu u općini, zbog koje je njegov brak u raspadu, prima plaću, a nesposoban je napisati jednu odluku koju je općinsko vijeće donijelo još prije 8 mjeseci, cijeli dan sjedi u birtiji.
Načelnik Josip Krnić ; udomljava stranačke kolege kroz zapošljavanje,smjenjuje žene koje služe stare i nemoćne te upošljava stranci privržene žene, pokušao je i kroz koncesiju za pogrebne usluge namjestiti posao NN osobi, točnije mužu Marije Frizerke, svakodnevno je pijan i sjedi po birtijama.

Ovo su neki od razloga zbog kojih će najvjerovatnije doći do raskida koalicije HSS-a i SDP-a.
Nije mi jasno kako su si tako pošteni i vele vrijedni ljudi dopustili takvu blamažu, za iste takve stvari su nedavno napadali Marka Mrkonjića ( Prkeca), zbog nazovi sukoba interesa su smjenili Matu Stojanovića (korinog) koji ih je držao na vlasti 4 godine ,( vrijeme načelnika Tune Omazića ).
Sve su to kaže; moj izvor "SOCIJAL DEMOKRATI" kako sebe nazivaju,pa nabraja redom; Josip Krnić - zaposlen i supruga radi; Želja Todorov- zaposlen i supruga radi;Antun Omazić - radi i supruga zaposlena i da ne nabrajam sve koje je naveo, uglavnom SDP- ovci u vrhu stranke Babina Greda koji govore o socijali su zbrinuli sebe i svoje obitelji.

Žao mi je što moram ovako pisati, ali zaboli me srce kad dođem u svoje rodno selo, da slušam ovakve priče.

oh...pa to ti je naša babogredska realnost...di će pijani zelja kopić obnasat dužnost zamjenika načelnika...pa taj nezna ni sta znaci paraf, a kamoli napisati jednu odluku...

ALI ZATO ZNA NEŠTO DRUGO A TO JE SLUŠATI I PRIMATI PLAĆU A TO JE PO PARTIJSKOJ LINIJI.
petarpan

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika