??? pitanja za - lokalce

Stranke, općinska vlast, izbori...

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la Mato petričević » Sub svi 12, 2007 4:37 am

Da li je itko od onih koji se bave politikom čuo za "poslovni plan" - terminski plan, i ostale vrste planiranja, pa taj plan , pošto su javne ličnosti i funkcioneri iznesu, pa kad se ostvari poberi lovorike, a ako ne popuši pa se zahvali,

međutim dok ne bude odgovornosti za izgovorenu riječ, dano obećanje, ništa od stvarnog napretka, nego će se samo mijenjati stranke i ljudi na vlasti, a iskoraka iz ove letargije ne bu kak bi rekel zagorec, al ne onaj iz zatvora.

politika je sama sebi cilj, i promocija jednih na račun drugih,

moze jedna narodna: "složna braća kuću grade"

i nije fora da se na forumu javljaju jedni te isti ljudi; šta je sa ostalim samo ga pročitaju ,,,,,,,,,,,,, a vlastito mišljenje zadrže za sebe, jer ne daj bože da se izjasniš, možda će ti to nekad i zasmetati,

NIČE je jednom izjavio; "Bolje je šutjeti, pa da te drugi smatraju glupim, nego progovoriti, i otkloniti svaku sumnju."

ili " Prava prijateljstva, mogu se komzumirat i šutnjom"

ili "nikad ne zatvaraj svoja usta, za one, za koje ti je srce otvoreno"

ili " Volite... izgled, ne onog sto vidite, nego onog što mislite"
Mato petričević

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la Tamburas » Ned svi 13, 2007 12:56 am

"Si tacuisses, philosophus mansisses."
Tamburas

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la Mato petričević » Ned svi 13, 2007 2:51 pm

Radio i ponosan na sve što sam, a možda i nisam napravio, a ti proroče slabo znaš čitat ili te nije u to doba zanimalo jerbo ti si prorok i znaš,

pa ako ga nisi vidio u deplijanu stranke kad sam ga ja radio to govori više o tebi nego tvoj odgovor.

Što se tiče povijesti, novije a vezano je za izbore, za mene mislim nema nepoznanice, a za tebe...?

pročitaj kućanicu i babogretku paš znat!.;.;.; ako...

da li sičuo za prispodobe "druže" - ako nisi prouči... 8)

[spoil]BIBLIJA JE ZAKON SVIH ZAKONA, ZA ONE KOJI ZNAJU...[/spoil]
Mato petričević

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la babogretka » Sri svi 16, 2007 8:55 pm

baba šumom djed drumom, tako i vi..... mislim da ste imalo fer ovdje bi govorili o budućnosti i sadašnjosti, a ne o prošlosti... gledajmo ljudi na budućnost... pa nije vrag da se vi sad tobože svađate o izborima, bilo pa prošlo... zna se je pobjedio, a nije ni sdp bio daleko... iako bi voljela da nije niko..... ajd bilo pa prošlo nećemo više o tome. ima drugi problema a ne izbori, kad će mo dobiti toplice ajde prodane duše da čujem.... osim čivića on nije prodana duša...
babogretka

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la babogretka » Pon svi 21, 2007 8:29 pm

pa jeste li vi to vidjeli, naš poglavar (načelnik) se voža u novom autu, nije mu više dobar AUDI, pa sad voža WV polo... joj pa vi današnji političari su stvarno......... :idea: :idea: :idea: :!: :?: :!: :?: :!: :?:
babogretka

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la Tamburas » Pon svi 21, 2007 10:59 pm

babogretka napisao:pa jeste li vi to vidjeli, naš poglavar (načelnik) se voža u novom autu, nije mu više dobar AUDI, pa sad voža WV polo... joj pa vi današnji političari su stvarno......... :idea: :idea: :idea: :!: :?: :!: :?: :!: :?:

Šta?
Tamburas

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la babogretka » Uto svi 22, 2007 8:42 pm

da,da voža se u novom autu... a jebiga čoek misli daj svit sljep a ni tako ja sam to jučer ujutro vidla... a kažu da u blagajni nea novaca........ :(
babogretka

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika