??? pitanja za - lokalce

Stranke, općinska vlast, izbori...

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la FALKON 2 » Uto sij 04, 2011 10:45 pm

FALKON 2 napisao:Vidim da se iz vlasti ne sjetu odgovoriti na postavljena pitanja al imam ja još koje a s obzirom da znam da dosta babogredaca čita šta se ovdje piše bilo bi dobro da se netko udostoji da i izađe mi/nam u susret i dade odgovore.

1. Dali postoji mogućnost da se stavi koliko se isplaćivalo odšteta za pojedine kulture pogođene poplavama? (ovako su ljudi zbunjeni jer imaju informacije da je u drugim i okolnim općinama više isplaćivano)

2. Kako netko može dobiti neku koncesiju a da ne zadovoljava tehničke uvjete za obavljanje toga posla, ovdje me prvenstveno zanima ovo za čišćenje snijega (jedan je odbijen zato što nije registriran i nema rotaciju, a dotični koji je dobio koncesiju nema čak ni sa čime čistiti) Koliko je poznato da ako se ide bez natječaja odnosno na direktnu pogodbu ali da ipak trebaju se zadovoljavati tehnički uvjeti.

3. Di su konkretni dokazi o ovome svemu što je navedeno u GLASNIKU SDP-a (Općinski glasnik koji se financira iz općinskog proračuna) , znači vidljio je samo u centru a dalje je sve na mrtvoj točke (jer sa kanalima nema općina ništa jer citiram: općina nema ništa sa tim čišćenjima nego to radi vodopriveda i nepričaj priče za malu djecu,(riječi cijenjenog SDP-vca za vrijeme "načelnikovanja" Mrkonić Marke)).

4. Kako se mogu riješavati papiri za plastenike i ostale "ugovorene" poslove na geotermalnom izvoru ako nisu riješeni imovinskopravni odnosi sa vlasnikom zemljišta (a postoji štura informacija da se investitor i povukao iz toga razloga)

Unaprijed HVALA na odgovorima

vidim da dotični ignoriraju ova četiri pitanja, znam da čitaju pa bi ih molio i za odgovor u ime i drugih koji čitaju pisanja na ovom forumu i koji su mi se javili da još uvijek nema odgovora na moja četiri pitanja? HVALA
FALKON 2

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la FALKON 2 » Sri sij 05, 2011 6:00 pm

Evo da i ja napišem završiu riječ ovdje jer i babogredci zaslužuju to što imaju, svi su pošteni i fini ALI iza leđa pričaju jer nemaju hrabrosti reći direkt, svi su sretni kada vidu da netko napreduje i nešta ipak radi ali iza leđa mu kopaju da padne jer zašt bi on bio bolji od njih, svi bi se odricali tuđega u korist ostalih ali svojega ne , i nakraju KAKVI SMO TAKO I ZASLUŽUJEMO.

Hvala na čitanju jer licemjerno je uvlačiti se iako je to zbog čaga se uvlačimo kontra našega uvjerenja i mišljenja
FALKON 2

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la FALKON 2 » Pet sij 07, 2011 7:45 am

prorok vidim da si kasno stigao sa partizanskog derneka, valda je vlast uspjela dosta novaca zakiniti od odšteta za poplavu (s obzirom da se ne želu izjasniti koliko je za koju kulturu isplaćivano) pa se moglo fino i dugo feštati o trošku poreznih obveznka..... hehe

Nego imam ja predlog vezan za bušotinu s obzirom da nemožete riješiti pravno imovinske odnose sa vlasnikom (koji je podnijeo službeni zahtjev za poništavanje iste kod nadležnog suda) onda lijepo iznajmite helikopter koli će letiti iznad crpilišta i crpiti vodu i riješit je problem i oko toga. :lol:
FALKON 2

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la FALKON 2 » Pet sij 07, 2011 2:03 pm

Ma prijatelju neznam ti ja ništa, kod nas je najbolje ne znati ništa a još manje vidjeti ništa. Ne reći ništa jer je tolika oholost i bahatost zavladala da stvarno je žalosno da nam i bude drugačije nego što jeste.

A sada dali sam jadan ja ili oni koji ne želu dati na uvid kolika je bila isplata po pojedinoj kulturi. To barem nije teško a onda se da malo istražiti i vidi se šta je i kako je. Samo meni se čini da ja dignem ruke od svega osim ne od onih dvoje janjića i dvi gajbe piva koje imam dobiti po završetku mandata sadašnje vlasti .
FALKON 2

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la mato čivić » Pet sij 07, 2011 2:13 pm

FALKON 2 napisao:prorok vidim da si kasno stigao sa partizanskog derneka, valda je vlast uspjela dosta novaca zakiniti od odšteta za poplavu (s obzirom da se ne želu izjasniti koliko je za koju kulturu isplaćivano) pa se moglo fino i dugo feštati o trošku poreznih obveznka..... hehe

Nego imam ja predlog vezan za bušotinu s obzirom da nemožete riješiti pravno imovinske odnose sa vlasnikom (koji je podnijeo službeni zahtjev za poništavanje iste kod nadležnog suda) onda lijepo iznajmite helikopter koli će letiti iznad crpilišta i crpiti vodu i riješit je problem i oko toga. :lol:

Nema se tu što mnogo izješnjavati jer svatko tko želi može dobiti na uvid dokumentaciju koja je poslana, a koliko je isplaćeno treba se obratiti očito nekim drugim strukturama koje su svjesno drugima dopustile da se pumpaju štete. Način na koji je što obračunavano je propisan ZAKONOM O ZAŠTITI OD ELEMENTARNIH NEPOGODA
(«Narodne novine» broj 73/97 i 174/04 – Zakon o zaštiti i spašavanju)
metodologiju je propisalo ministarstvo i povjerenstvo se vodilo time.

Što se tiće gosp. FALKON 2 derneka kojeg spominješ to radiš iz čiste zloće ali to je tvoje pravo da tako razmišljaš. SDP je organizirao derneke i prije (kada je bio na vlasti i kada nije) i uvijek plaćao iz svojih džepova. Tako i sada kada će svi iz odbora također platiti i ovaj dernek kako ga nazivaš. Neočekujem da ovo prihvatiš jer niti želiš niti možeš shvatiti.

Što se tiče bušotine ona je i onako već priča koja se priča da bi se zabavljali lokalno i da bi se pojedinačno klevetali i dikreditirali, iako općina niti riješava niti će riješavati te odnose.
Zadnja izmjena: mato čivić; Pet sij 07, 2011 2:32 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog:
mato čivić

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la FALKON 2 » Pet sij 07, 2011 2:26 pm

Ma sve ja shvaćam i sve to stoji ali nakraju vrijeme će pokazati svoje.

Ne nije u pitanju zloća nego konstatacija koja se spominjala za vrijeme "derneka" bivše vlasti, pa tak da se sam bumerang vratio nazad, kao i svaka stvaka koja se prigovarala onim prije se sada ponavlja ali uduplana, e to je žalosno jer konkretni rezultari se nevidu nigdje. To što se uzima kao sudjelovanje radova na kanalima uz vodoprivedu, to se isto pobijala važnost istih poslova prošle vlasti.......... Moj prijatelju mato to je žalosno samo što se nekima mogu zamazati oči a nekima i ne, nekima se može izbrisati pamćenje dok neki ipak to pamte .
FALKON 2

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika