??? pitanja za - lokalce

Stranke, općinska vlast, izbori...

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la babogretka » Čet svi 31, 2007 9:06 pm

:arrow: ja se slažem s tamburašem... ali opet i s bajom Matom Petričević...... ali nije lijepo koristiti tuđe riječi, ali galvna stvar: proračun je prošao!!!!!!!!!
babogretka

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la Mato petričević » Pet lip 01, 2007 10:49 am

Ako se stavi navod ili se koriste tuđe riječi pa posloži si kontekst i izvadi ono što ti odgovara, a ono što ne zaboravi!!!....

pošto ja imam ime i prezime, a ti ili vi samo nadimke, pa ste "nepoznati" ne znači da je tako,

A što se tiče administratora postoji i link "Nova Tema" pa si ju svatko može aktivirati...

POZDRAVLJAM GENERACIJU "" 62""
Mato petričević

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la Mato petričević » Sri lip 06, 2007 12:15 am

:( Racionalno...

:P Iracionalno...

koga briga bitno da se kaže pa makar to i ne bilo istina.

današnja politička elita pusti priču- pa ako prođe dobro, a ako ne nema veze bitna je namjera!

:arrow: Ako netko nije u stanju citirati druge , vjerovatno nikad nije zapamtio od drugog i jednu ....... ! drži svoju stranu pa...

Tojotic - pitanje je na mjestu, odgovor ti nitko ne može dati. barem ne onaj pravi, a doc je rekao dio a ja kažem, N E Z N A NJ E, ili NERAZUMIJEVANJE... OPET JEDNA NARODNA :?: KAD KONJ NAJBOLJE ORE,??? ILI KOJI ?

MLADA GA SAČUVAJ I NAUČI, DOBRO NAHRANI, NAĐI MULCA DA GA VODI, A GAZDA ODOZADA GLEDA I VIČE, LIJEVO, DESNO, PRAVO, I ONDA SU SVI ZADOVOLJNI, i konj i mulac, i GAZDA, nešto sam zaboravio reć konj mora imati oglavinu. :idea:zdrava seljačka logika, pogledaj u prirodu i naći ćeš sve odgovore...
Mato petričević

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la Mato petričević » Sub lip 09, 2007 12:13 am

Svoje cuvaj a i tudje postivaj.

kad bi to moglo biti tajko bilo bi dobro, ali kod nas nije i neće skoro bit.
Mato petričević

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la Mato petričević » Sub lip 23, 2007 12:30 am

Večeras su babogredski HDZ-ovci bili sa nministrom, :?: šta li će mo dobiti novoga?
Mato petričević

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la xyxy » Sub lip 23, 2007 7:15 am

sportsku dvoranu, aukcijsku dvoranu, javnu rasvjetu, dom zdravlja..., a najesen pred izbore - kanalizaciju, infrastrukturu u poslovnoj zoni, uređenje poljskih puteva... :lol:
xyxy

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika