??? pitanja za - lokalce

Stranke, općinska vlast, izbori...

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la FALKON 2 » Ned sij 09, 2011 6:06 pm

Prorok pa nitko nije ni rekao drugačije osim da je to ublažavanje......... o stvarnoš šteti se i ne računa jer je ipak prevelika, barem u mojem rajonu
FALKON 2

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la FALKON 2 » Pon sij 10, 2011 10:29 am

mracni napisao:
FALKON 2 napisao:To samo govori o sposobnosti naše vlasti :oops:

Ovaj scenarij smo već imali, ako se sjetimo prije nekoliko godina kad je led potukao naše lijepo selo i onda su štete isplaćene na isti način, a onda je na vlasti u selu bio HDZ.
Sada sam siguran da sam u pravu kada kažem da je to isto SDP ili HDZ ( crveni ili plavi ).

Ovo ipak nije točna informacija, naprotiv tada su dobili "odštetu" i plavi i crveni i zeleni odnosno svatko tko nije bio tvrdoglav i tko je otišao u općinu po novac, bez obzira dali je ili se nije bilo prijvala šteta u općini!
FALKON 2

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la FALKON 2 » Pon sij 10, 2011 1:04 pm

Prorok di sam ja napisao da su samo "crveni" sada dobili odštetu? Ovo što si citirao je samo ispravak informacije za prošlu isplatu, ali NIGDJE nisam napisao da su samo crveni ddobili sadaodštetu jer to nije istina bez obzira na kritike koje sam davao. Osobno nisam se nadao ni da ovoliko dobijemo s obzirom na političku situaciju kod nas odnosno u državi.

Mene najviše pati neodržavana i zapuštena kanalska mreža prvenstveno u mojem rajonu, jer džabe što ja održavam kanale kada oni iza ili ispred mene ne, i voda nemože teći a ja na svoju ruku niti smijem niti mogu to čistiti da bude prohodno,
FALKON 2

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la FALKON 2 » Pon sij 10, 2011 3:18 pm

Žao mi je prorok ja to nisam niti rekao niti mislio. To što si ti pročitao je druga stvar ali barem da imalo razmisliš o mojem pisanju onda bi znao da sam to mislio da bi to i napisao, jer ja ne pišem "iza kulise" već direkt.
Odnosno ispravka da nisu sada dobili crveni a onda plavi!!!
FALKON 2

??? pitanja za - lokalce

PostPostao/la FALKON 2 » Pon sij 10, 2011 3:38 pm

Prorok pročitaj post od gospodina mračnog, di je napisao da su štete isplaćene na isti način ali onda je HDZ bio na vlasti, po tome bi se moglo reći da i on aludira na to da su sada dobili crveni, a onda plavi........... e sada možda ti tako misliš ali ja da sma mislio to bi i napisao jer barem je takav moj stil pisanja, a nevolim kada se iz konteksta mojeg posta vadi nešto što nisam napisao i stavlja mi se u usta.........
FALKON 2

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika