Malo informacija...

Stranke, općinska vlast, izbori...

Malo informacija...

PostPostao/la xyxy » Uto srp 24, 2007 8:36 pm

a ja bih ti još preporučio http://mrak.org/, on je inače i gazda pollitika.com
xyxy

Malo informacija...

PostPostao/la FRIZ » Čet srp 26, 2007 9:02 am

nesta konkretno i ozbiljno sto moze braniti desnicarsku krscansku demokraciju i populizam (da populizam, necete vjerovati, a hdzeovci su sve samo na populisti i demokrati), a to su uz glupavi nacionalizam i konzervitizam glavne ideologije hdza, na netu nisam nasao.... iako bi v olio cuti i njihovu stranu, ali objektivno....[/quote] Može nešto konkretno ti i politika ste dva različita pojma i zato nemoj previše ulazit u nju jer ćeš da pukneš od smijeha,dok nama ta politika kroji život i budućnost.Osim toga ni jedna svjetska stranka se ne drži 100% svog programa a pogatovo ove naše domaće. :roll: :lol:
FRIZ

Malo informacija...

PostPostao/la FRIZ » Pet srp 27, 2007 5:56 pm

:lol: :lol: Kad se već dotičemo u hrvatskoj povijesti one su rijetkost,misllim na bune.Bune vode ratoborni narodi dok smo fini ljudi za to.Osim toga kako će seljaci povest bune kad su oni doveli hdz na vlast! Zasto se ne spominju bune i ustanci u udžbenicima,pa odgovor je veoma jednostavan:Zato što naše učenike ne intersuju puno važnije stvari a kamo li povijest.

Osim toga baš me interesuje ko bi u našoj lijepoj bacao koktele osim navijača naših dičnih.A kad bi neko digao glas ili nedaj bože koktel bacio u našem selu bilo bi to ravno samoubojstvu.

Zasto ove naše udruge žena nisu organizovale proteste u vezi sa otkazima već su novce potrošile na pijaču.

Kad bi se svi bavili politikom ko bi proizvodio i zarađivao za političare a naša država se ne može porediti ni sa jednom svjetskom državom jer svi idu naprijed jedino mi unatrag.

KAKO sam zamijetio u selu se niko nije potrudio da zbaci vlast prije izbora već se samo šuška i ogovara kako to obično na selu i budu.
FRIZ

Vrati se na: Politika