PRAVO NA SLOBODU GOVORA ILI MOŽDA NE ?

Stranke, općinska vlast, izbori...

PostPostao/la drusa » Uto pro 04, 2007 5:42 pm

Treba poštovati demokraciju i volju većine samo što kod nas nema ništa od toga. 70% Hrvatske je glasovalo za promjene a to Dr. Ivi ništa ne znači
drusa

PostPostao/la Tamburas » Uto pro 04, 2007 7:16 pm

A kak ćeš ti Miliću poštivati demokraciju kad ne poštivaš čovjeka? Čemu uvrede? Hoćeš drugima dijeliti lekcije o demokraciji. Stara latinska poslovica kaže:"Da si šutio, bio bi filozof!" ALi ti to očito nikad nećeš biti.
Tamburas

PostPostao/la Tamburas » Uto pro 11, 2007 11:53 pm

Ja do sada, Milicu, na vom forumu nisam mogo pročitat da si ti nekoga poštivo.
Tamburas

PostPostao/la FRIZ » Sri pro 12, 2007 10:29 pm

:lol: 8) :lol: E LIKA OPET TI ZAPEO KAO TELKA.DAJ PUSTI LJUDE DA SLOBODNO GOVORE ŠTO ŽELE I KAD ŽELE A NEMOJ KAO POKVARENA PLOČA PONAVLJAT JEDNO TE ISTO.JA ZNAM DA SU HERCEGOVCI TVRDOGLAVI KAO I BOSANCI AL NISAM ZNAO ZA LIČANE?

:lol: :roll: :shock:
FRIZ

PostPostao/la Tamburas » Čet pro 13, 2007 1:06 am

zjmilic napisao:
Tamburas napisao:A kak ćeš ti Miliću poštivati demokraciju kad ne poštivaš čovjeka? Čemu uvrede? Hoćeš drugima dijeliti lekcije o demokraciji. Stara latinska poslovica kaže:"Da si šutio, bio bi filozof!" ALi ti to očito nikad nećeš biti.
Pa Ti si prvi koji si vređao MPT,a o tvojoj demokraciji neću da govorim,bitno je da si ti seoski mudrijaš!

Ta de se ti, kad si već tako turbo Rvat, nauči pisat rvacki: ne piše se "vređao" nego vrijeđao. Osim toga rvacki jezik ne trpi taj tvoj "da govorim". Književno se kaže "neću govoriti". Eto vidiš da seoski mudrijaši znaje više od Rvata po zanimanju, kaki si ti!
Tamburas

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika