Idemo na izbore !

Stranke, općinska vlast, izbori...

Idemo na izbore !

PostPostao/la twin peaks » Sri vel 18, 2009 12:36 pm

1.što se tiče športske dvorane, dragi moji babogreci,vjerovali ili ne postoje ljudi koji se bave športom i koji općenito imaju potrebu za kulturno ,umjetničko i športskom nadgradnjom...čovjek više nije biće kojemu je dovoljno iće i piće da bi se osjećao ispunjenim,to je prestao biti kada je tri tisuće godina prije nove ere pronašao pismo.Oni koji se ismijavaju na račun potrebe za športskom dvoranom to su isto činili na račun općinske knjižnice i činit će to i ubuduće sa sličnim projektima.
2.Zapitajmo se želimo li da B.G. bude za desetak godina mjesto sa 3 000 stanovnika ili mjesto sa 4000 stanovnika? Moramo biti svjesni procesa okrupnjavanja poljoprivrednih domaćinstava,nije više 1991. godina ,ne živi više 90% babogredaca od poljoprivrede u budućnosti će ih živjeti još manje od te djelatnosti.Upravo stoga moramo ponuditi alternativu drugima u selu koji ne žele ili se ne mogu baviti poljoprivredom a žele ostati u ovom nekada ponosnom mjestu.Nije li alternativa industrijska zona?
twin peaks

Idemo na izbore !

PostPostao/la FALKON 2 » Sri vel 18, 2009 12:46 pm

Pa nitko se neismijava osim pojedinaca kad nas još nekolicinu koji se bavimo poljoprivedom i tražimo da se i nama olakša sa ti putevima.NISAM rekao da nama netreba dvorana nit ostalo šta spominjaš ali nam trebaju i putevi.A sa ovim načinom ponašanja prema nama koji se bavimo poljoprivedom će se postići da mi prvi napustimo selo a onda ko će radit zemlju dragi prijatelju nebi se nikom dopadalo jer tim na cilo selo treba 5 do 10 radnika a ostali nek ne smetaju jer se strancima ne zapovjeda niti ucjenjuje na ovaj ili onaj način.A nitko i ne osporava da se i babogredci bave sportom.Većina koja je otišla iz sela su 90% iz poljoprivedni domaćinstava a otiće ih još i više sa ti da štagod je vezano za poljoprivedu je nepotrebno i nije prioritet.
FALKON 2

Idemo na izbore !

PostPostao/la falcon.75 » Sri vel 18, 2009 1:11 pm

twin peaks napisao:1.što se tiče športske dvorane, dragi moji babogreci,vjerovali ili ne postoje ljudi koji se bave športom i koji općenito imaju potrebu za kulturno ,umjetničko i športskom nadgradnjom...čovjek više nije biće kojemu je dovoljno iće i piće da bi se osjećao ispunjenim,to je prestao biti kada je tri tisuće godina prije nove ere pronašao pismo.Oni koji se ismijavaju na račun potrebe za športskom dvoranom to su isto činili na račun općinske knjižnice i činit će to i ubuduće sa sličnim projektima.
2.Zapitajmo se želimo li da B.G. bude za desetak godina mjesto sa 3 000 stanovnika ili mjesto sa 4000 stanovnika? Moramo biti svjesni procesa okrupnjavanja poljoprivrednih domaćinstava,nije više 1991. godina ,ne živi više 90% babogredaca od poljoprivrede u budućnosti će ih živjeti još manje od te djelatnosti.Upravo stoga moramo ponuditi alternativu drugima u selu koji ne žele ili se ne mogu baviti poljoprivredom a žele ostati u ovom nekada ponosnom mjestu.Nije li alternativa industrijska zona?

Na ovo sad ja bi mogo napisat odgovor jako dugačak,al mi se neda pisat toliko pa samo ovo,od moje kuće do tvrde ceste-nevezano asfalta-ima kilometar linija tj vagaša tj BLATA,pa nemoj pričat gluposti da netko nešto ismijava već pogledaj činjenice,nisam ja niti protiv športske niti aukcijske dvorane,htio bi se bavit tj živit od poljoprivrede ko i dosad al nemogu dobit građevinsku za štalu ako nemam tvrdi put,ili ga ja moram sam napravit,ajd mi nađi banku koja će kreditirat privatnika da opravlja seoske linije,ako nekog komentiraš,bar pročitaj šta taj netko je napiso,ako ti je nejasno šta je netko htio reć..pitaj..
falcon.75

Idemo na izbore !

PostPostao/la xyxy » Sri vel 18, 2009 1:45 pm

iako se u načelu slažem sa twean peaks, ovdje se moram ubaciti jer je njegov post intoniran tako kao da mi seljaci imamo nešto protiv dvorane...mi smo zapravo najveći zagovornici ne samo dvorane, nego i svakog drugog boljitka našeg sela jer naša budućnost je u selu i nigdje drugdje za razliku od drugih koji, ako ništa drugo, a ono imaju veću mogućnost izbora mjesta življenja...

svi nepoljoprivrednici koji imaju djecu savjetuju ju ih da se školuju i da bježe što dalje od ovog sela u potrazi za boljim...i ja svojoj djeci želim isto, ali znam da neću biti najsretniji čovjek na svijetu ako zauvijek odsele, ma kakogod dobro da im bilo...
xyxy

Idemo na izbore !

PostPostao/la falcon.75 » Sri vel 18, 2009 2:04 pm

xyxy napisao:iako se u načelu slažem sa twean peaks

I ja se slažem da sve to treba,ali se ne slažem sa prioritetima,po njegovom pisanju
poljoprivreda je najnevažnija u B.Gredi,pa ipak mi živimo u selu-ja čak i izvan sela al nebitno..
Ako sam ja pogrešno shvatio smisao njegovih rječi..ja se ispričavam i pozivam ga da objasni,
on moje je sigurno shvatio pogrešno!!
falcon.75

Idemo na izbore !

PostPostao/la FRIZ » Sri vel 18, 2009 7:29 pm

:lol: 8) Općinu očito ne intersiraju linije i poljoprivreda iako su sad imali poljoprrivrednika za načelnika.Treba nama svašta ali što su prioriteti?
Linije svakako jesu prioritet i zbog sigurnosti građana u prometu ali imam osjećaj da je naše selo nesložno kao BiH.
Svaki narod vodi svoju politiku a kod nas svaka ulica vodi svoju.Zašto nijedan načelnik nije napravio neki projekat od kojeg će svi imat koristi.Znam sad će hdz-eovci kazat oa napravili smo čitaonicu i dom zdravlja.Vjerujem da od doma zdravlja imamo koristi a od knjižnice baš i ne(možda đaci ali sve ostale generacije nisu baš puno zainteresirani za čitanje)
a gdje je rasvjeta za sve ulice,a gdje su planovi za kanalizaciju ili naše zdravlje nije bitno itd i sl. :shock:
FRIZ

Idemo na izbore !

PostPostao/la falcon.75 » Sri vel 18, 2009 10:54 pm

A jebate,pored svih ovih argumenata..ja odustajem od linije,heh..
ROĐEN U BLATU..
I UMRT ĆU U BLATU!!!
:lol: :lol:
falcon.75

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika