Idemo na izbore !

Stranke, općinska vlast, izbori...

Idemo na izbore !

PostPostao/la FRIZ » Pon vel 23, 2009 5:42 pm

:lol: :lol: To se šokacbau zaželio strogoće jer vjerovatno u staroj državi nije smio toliko s..t pa mu se sad razvezao jezik.Ko veli bolje da to učini vlast nego neko drugi.
Sami smo birali vlast i krojili si budućnost pa sad eto i naje....o ni krivi ni dužni.Dobro kaza juče gosp Josipović nema nam pomoći dok ne počne predizborna kampanja a dotada odosmo u nepovrat.Nadam se da ćemo u svibnju malo bolje razmislit pri odabiru vlasti.Mada bi ja glasao za ovu vladajuću garnituru jer kad su nas znali uvuć u sr..e neka nas onda i izvuku. :roll: :wink:
FRIZ

Idemo na izbore !

PostPostao/la FALKON 2 » Pon vel 23, 2009 6:40 pm

Upravo tako tj slažem se sa tobom a i AKO su šta započeli od programa svog onda će to nastaviti a ako se prominji vladajuća garnitura onda se minjaju "prioriteti" pojedini programa tj sve se mijenja i opet smo na početku i što bi rekli jovo nanovo.....................
FALKON 2

Idemo na izbore !

PostPostao/la FALKON 2 » Pon vel 23, 2009 7:00 pm

A najgore kod pojedinaca je "mozgojedac" na doživotnom postu a ti pojedinci se i dalje prave pametni ALI bez konkretnih predloga ili bilo kakog podatka koji možda može nekom koristiti.............
FALKON 2

Idemo na izbore !

PostPostao/la sokacbau » Uto vel 24, 2009 12:19 pm

Dao sam pravi prijedlog "Mata Omazić" a vi ste se ismijavali. Ove što su vam oteli u privatizaciji povješajte. Ove što ste izabrali mjenjajte, a pošto volite jugoslaviju, putovnice u ruke pa put pod noge, jer samo tako može biti bolje u selu. I da povedite sa sobom vašeg prosvjetitelja ovoga koji zna kako se trguje Babogredskom zemljom. A ti falkon nemoj puno iznositi predloge, pozdravio te vuk karadžić.
sokacbau

Idemo na izbore !

PostPostao/la FRIZ » Uto vel 24, 2009 12:26 pm

:lol: :lol: Nemožeš u jugu sa putovnicom nego sa pasošem :!: Mi bi rađe tebe poslali a bjerojatno ćeš otić sami kao što je otišao i drug zmilic ako se ne varam :wink:
FRIZ

Idemo na izbore !

PostPostao/la sokacbau » Uto vel 24, 2009 12:37 pm

Konkretan "predlog rađe bjerojatno", bilo bi dobro da se vi latite motike da uludo ne trošite roditeljima novac a pustite pismenim ljudima da se bave pisanjem.
sokacbau

Idemo na izbore !

PostPostao/la FALKON 2 » Uto vel 24, 2009 1:51 pm

sokacbau ja sam uvijek govorijo šta mislim i to direkt pa ću i ovaj put,prvo ti si nepismen drugo Mata Omazić nije u politike pa nemožeš nekog naterat u politiku ako neće,treće nebrini ti za moje nit naše novce a četvrto ti si idijot i izvini što ti to kažem al od tebe niti jedan pametni post ovdje na forumu.......................
FALKON 2

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika