Humor

Humor

PostPostao/la Xeny » Sub svi 24, 2008 1:55 pm

Zašto neki ljudi Babogrece smatraju primitivcima???
Zato što Babogreci na naplatnim kućicama vade putovnicu!!!

:D :D :D :D :D
Xeny

Humor

PostPostao/la Xeny » Sub svi 24, 2008 1:57 pm

Što može slijepi, gluhonijemi, paralizirani dječak dobiti za rođendan???
Leukemiju!!!

:( :D :( :D :( :D :(
Xeny

Humor

PostPostao/la Xeny_ » Uto kol 05, 2008 1:45 am

Ako je abortus ubojstvo onda je drkanje genocid!
Xeny_

Humor

PostPostao/la xyxy » Uto kol 05, 2008 8:04 am

Uveli kompjutore i u seoska načelništva pa načelniku u birtije puna usta fale o toj novoj mašine, kako može svašta i sve zna. Čuo to i Iva L. pa jedan dan u prolazu svrni do načelnika, svog druga, da vidi i on tu novinu.

- Jes' vidio Iva, ma sve zna

- Hm, ajd nek mi kaže ge sad moj dada

Upisa načelnik nešta po tipkovnici i na ekranu se pojavi: "Eno ga karta ajnca u birtije"

- M. jebo ti svoju mašinu, pa moj dada je otkad kod Pridragove koljebe (babogredsko groblje)

Ponovo načelnik nešta zapisa kad se kompjutor malo prodrma i promeškolji pa se pojavi "E, Iva, Iva, pa jesil ti siguran koje tvoj dada"
xyxy

Humor

PostPostao/la xyxy » Ned lis 12, 2008 8:23 am

Baš sam bijo nješt ožednijo pa sam skrenijo u birtiju u koju već dugo ne zalazim. Bacijo sam oko na jednu siniju ge je sjedila sama pozamašna pička sa pozamašnim godinama koliko sam mogo primjetit.

Oma sam joj prišo i nako zavodnički pito jel slobodno. Shvatijo sam da bi osim šta bi srknit mogo, mogo i nješt umočit pa nisam tijo propustit priliku, jer u ovim godinama svaka moča ti more bit zadnja.

Pička me pogleda i priko kurca kaže: "Ma sjedi ako ti se sjedi."

Malo sam je bolje pogledo i pripozno svoju školsku iz osnovne Nedu pa sam joj reko: "Nedo, sumporamu, pa to sam ja tvoj školski Pava."

Neda digne glavu i pogleđe me pa kaže:"Čuj ždrokljavi drkadžijo, ne znam ja nikakog Pavu i ako si već sjeo daj molim te začepi, jebemumater."

Vidijo sam da je vrag odnijo šalu, pa sam pozvo konobara i pito Nedu:"Nedo, oš popt sokić, ja častim?"

Neda ope digne glavu pa kaže:"Popiću kurac, a ne sok, jebote sok daj konjak!"

Oma kaćem konobaru:"Daj joj konjačić..."

Tud Neda ponovo digne glavu pa kaže:"Jebote konjačić, daj konjak i to..."

-"S kiselom?"-uskočim kako bi pomogo Nedi.

-"Kurac kiselom, onaj veliki...."-uzmuca se Neda.

-"Dupli konjak?"-oću joj ope pomoć.

-"Kurac dupli, tripl, trodupli!"- Neda će istom.

-Dobro daj dami to šta je naručila, a meni po litre vina, i to crnog."- brižljivo naručim, jer ne valja se pripit pa nece bit moče, a i crno je zdravo za krv pa se bolje diže.

Čim je Neda iskapila trodupli konjak oma joj se popravilo raspoloženje pa me pripozna:

"Aaaa to si ti Pava! Šta ne vičeš, jebemtimater! Jel mogu ja još jedan naručit?"

-"Ta moreš, samo slobodno!"- reknem, a malo me štrecnilo, jer ako Neda vako nastavi pit, iziće me skupo, a za te novce sa mogo mrknit nješt i na koridoru.

Dok sam ope zvo konobara nehotice, al namjerno je slučajno ošuknem po sise, i primjetim kako mi se lagano budi muškost. Bolje polako nego naglo, pomislijo sam, jer ako mi odma skoci mogo bi me srčani u vim godinama spucat. Neda se niš ni bunila, dok sam joj stručno misijo desnom rukom livu sisu, lagano sam spušćo kapke na očima i napućijo usta kako bi joj zavuko jedan filmski poljubac...

-"Šta je, već si svršijo?"- pogleda me Neda onim svojim blago kravljim očima.

-"N-n-nis-aamm"- promucam pa nastavim:"Evo pipni paš vidjet da je skoro tvrd."

-"Šta skoro? Ko tvrd? O čem ti to divaniš?"- ne pristaje Neda sa pitanjima.

Vidijo sam da ću zasrat vu dobru zgodu pa brzo kažem konobaru da ubaci nu od Prljavog Kazalista, nebil je oraspoložijo:

NEKI DAN U PASAŽU NA POPODNEVNOJ KAVI NALETJEH NA NEDU LJUBAV ŠKOLSKIH DANA ŽARILA I PALILA ONA JE TADA NIJE SE PROMJENILA NAKON TOLIKIH GODINA...

A ja joj reknem:"Jel se sjećaš koja si pička bila, a? Doduše i sad si, a kad smo bili peti razred svi muški smo drkali na tebe, a drkali bi i u šestom sam da nisi propala.."

-"Kurac si ti mogo drkat u petom. Bijo si mal, kržljav, nisi imo ni brčiće ispod nosa."

Malo uz pomoć konjaka, malo uz divan zavučem ja Nedi ruku u gaće i odma napipam picu pa ubacim najdulji prst. A kako je još bilo lufta ubacim i drugi prst te napipam sikilj i počmem ga trljat. Malo me zaprepastilo šta joj pica baš ni bila dlakava, al tomu nisam pridodavo njaki značaj.

Divanila mi Neda kako su je svi izjebali, pa ostavili, a jedan joj napravijo sina koji sad ima dvajsdvi godine. Sad je kaže više niko ne jebe pa razmišlja da kupi naj kurac na struju.

-"Šta će ti to kad sam ja tud!"- pogledam u Nedu i blago se nasmijem, prikrivajuć lalokama zube koji su već počeli ispadat od paradontoze. Neda me odmjeri pogledom i pruži pa me me uvati za muškost pa rekne: "Mislim da je vibrator bolje riješenje."

Vo me malo povridilo pa sam iščupo ruku iz njeni gaća i taman kad sam počo mavat rukom vidim da su mi prsti od čokolade pa kažem ponosno: "A vidim, bolje je u picu turat krem banane nego pravog. Koliko ti se samo juče krem banana istopilo u pizdi, a garant nisi svršila!", pa lagano oližem prste i pripoznam okus moje omiljene čokolade "Milka" pa pitam: "Milka?"

-"Nisam Milka, već Nada, jebemmumater, a nisi turo prst u pizdu, vec u dupe..."

-"Šta?" - zbunim se pa popijem člašu vina da isperem usta. Čim sam malo došo ksebi reknem:

"Ma nemoguće, napipo sam ti sikilj!"

-"Nije to sikilj, to mi je tumor na debelom crevetu. Jebiga, nece više niko da me jebe u pičku, kažu da je priširoka, niš ne osjete, pa me navalilo jebavat u guzicu, dok nije popucala i prokrvarila. Dok sam svatila da imam tumor bilo je kasno..."-svrši svoju tužnu priču Neda.

-"Znaš Nedo..sumporamu, žurim doma, moram nastan, a i žena me čeka, a ako oš platiću ti još jedno piće prije nego odjem!" - reknem i probam pobjeć.

-"Ma može, plati, a bijo si mi reko da nisi ozenit?"- pita Neda.

-"E, jebiga, zajebo se! Sad ti kažem." - i brzo iziđem na drum, jer priviše je tud civi prošlo, a kad bi te kite sastavijo jednu kraj druge, koje su bile u Nedi, mogo bi napravit vodovod kroz cilu županiju. A ne bi se baš ugradjivala i moja u tu infrastrukturu.

(pripisano odnjekud...)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=y_dQnTLCkx4[/youtube]
xyxy

Humor

PostPostao/la kiki » Ned lis 12, 2008 2:38 pm

Dolazi Mujo kod gatare i ona mu gleda u dlan. -Mmmm,stoji vam neki put. A Mujo će zbunjeno:Da,neki put mi stoji,a neki put ne!

Zašto svekrva i snaha imaju istu krvnu grupu?Zato što jedna drugoj piju krv.
kiki

Humor

PostPostao/la drusa » Uto stu 11, 2008 12:14 am

Ponosna mama magarica kaže ponosnom tati magarcu: Vidiš kako je naš mali napredan za svoje godine.

-kako znaš?

-već je tri puta gluplji od tebe!
drusa

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Ostalo