Krizma 2007.

Podijelite sa svima vaše zanimljive fotografije

Krizma 2007.

PostPostao/la gaetan » Uto lip 05, 2007 9:16 pm

potpuno se slažem da odijelo ne čini čovjeka i baš zato je ovo s nošnjom u redu... možeš se spremit u sto najbjesnijih modela sa potpisom ne znam kojeg kreatora, ali ako si đubre, đubre si .... ništa osobno, niti konkretno! :) ja sam šokačko dite i toga se ne stidim, ali ni u kojem slučaju nisam za forsiranje bilo čega. ne treba se djecu tjerat u nošnju, ali treba ih se učiti od malena njihovoj kulturi, identitetu i baštini. tako su mene moji odgojili i zato sam im neizmjerno zahvaljujem! eto... :D
gaetan

Krizma 2007.

PostPostao/la Tamburas » Uto lip 05, 2007 11:52 pm

Svaka ti čast, baja! Ja se nadam da će i ta đeca, babogredska, koja su se morda morala spremit tako za krizmu (iako je jedan na sliki o običnom odilu - eto nije onda baš bilo pod mus) viđet da je to lipo pa tako ko i ti to privatit i bit ponosni na svoje. Jedan mi danas Babogradec reče da je većina đece bila vesela štaj bila u narodnoj nošnji! Drvo se zavija dok je mlado.
Tamburas

Krizma 2007.

PostPostao/la gaetan » Sri lip 06, 2007 9:41 am

Tamburas napisao:Svaka ti čast, baja!
:lol: Seka (ili kako već) :D
gaetan

Krizma 2007.

PostPostao/la Tamburas » Sri lip 06, 2007 5:00 pm

Oprosti, seko! SVAKA TI ČAST!
Tamburas

Krizma 2007.

PostPostao/la lutka » Sri lip 06, 2007 10:09 pm

e a s koliko se godina krizmate??
lutka

Krizma 2007.

PostPostao/la gaetan » Čet lip 07, 2007 11:16 pm

ma, sve u redu, gospon tamburaš! :) to je i bio cilj... :D
gaetan

Krizma 2007.

PostPostao/la babogredac » Pet lip 15, 2007 1:48 am

bok ljudi meni je tako drago da ima ovaj forum. evo ja bas gledam sliku od krizme i meni je tako drago vidit tu sliku. nikad nisam bijo na krizmi u babinoj gredi. mogo bi plakat. ja sam rodjen i odrasto u svici. ovdje u bazelu ima toliko mladih iz babine grede ali se niko neinteresira za nju. ja se namjeravam vratit u moj kraj. da nadoknadim ono sto sam prpustijo. to jest najljepse mjesto na svijetu. pozdravljam..
babogredac

Krizma 2007.

PostPostao/la babogretka » Pon lip 18, 2007 10:05 pm

:arrow: vi tode jaučete kako se đeca moraju spremati u nošnju, a ja 2 dana po noj žege bila spremita, bilo mi je teško nisam navikla al no što se voli moraš podnit tako malu žrtvu, ali svitu dragi kako danas one babe mogu bit u nošnji, zašto i đeca nebi bila spremita ti sat i po... ja sam znala bit spremita od jutra do navečer... ni da branim popa ali što je, je :( ... nek se očuvaju naši običaji... :!: :!: :?: :?: :arrow:
babogretka

Krizma 2007.

PostPostao/la babina greda7 » Sub srp 25, 2009 7:58 pm

ma jebo ti tu nosnju...najbolje popi doc i biloj majici agroplod i crna trenerka...kreten stalno mjenja za tu krizmu,trebali se krizmat owe godine,ali ne on oce iduce.on misli da owa danjasnja djeca da su željna mise..ja vjerujem u Boga,ali stvarno nekad zna pretjerat i to previse..ko zna ocemo se i iduce godine krizmat??pa nemore nas cijelo vrijeme drzat u crkvi radi krizme..to je njeemu razlog da djeca idu sto vise na misu,jer kada se krizmaju neka djeca vise ni ne vidu crkvu... :twisted: :twisted: :twisted:
babina greda7

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Fotografije