a

Podijelite sa svima vaše zanimljive fotografije

a

PostPostao/la FRIZ » Sri srp 25, 2007 4:29 pm

:lol: :lol: Čudni tonovi a bilo bi lijepo da nam i žena bude načelnica pa da možemo kazat da idemo u Europu.Nemam ja ništa protiv Udruga bilo muških ili ženskih al te udruge najvećim dijelom troše novce na pijanke a ni jedna skoro nije organizirala nikakvu manifestaciju šireg tipa tj van granica BG.Nema tu gostiju iz kulturnog života već samo političari svih stranaka da omaste brkove , napune mjehure i naravno štogod povale da lakše spavaju :roll: :roll:
FRIZ

a

PostPostao/la FRIZ » Čet srp 26, 2007 8:51 am

d0c7oi2 napisao:kakve su to jebene udruge koje nemaju cilj osim zderanja i lokanje i osiguravanja glasova za neku stranku?!?!
ovom cu se smijati jos 2 dana ^^
Pa gdje ti živiš?Ovdje svaka druga stranka nema svoj program i cilj a kamo nešto drugo.To ti je svakodnevnica u lijepoj našoj i mi se tome smijemo već par godina.
FRIZ

a

PostPostao/la Narcisa » Ned stu 04, 2007 6:09 pm

d0c7oi2 napisao:tebi sam stvarno stao na zulj....
i 95% tih sranja koje ja serem su srali mnogi veliki znanstvenici, psiholozi, filozofi, teoreticari, istrazivaci, biolozi itd. itd..... nisam ja ta sva sranja izmislio..... ja mozda nemam pojma, ali oni ga imaju na pretek.... i njima indirektno govoriti da nemaju pojma nije bas OK i ne drzi vodu....

pusti ti te znanstvenike i suoči se sa činjenicom da Babina Greda nije Osijek niti neki velegrad (u kojima btw, isto tako nije lijepo vidjeti curu ili ženu, svejedno, kako hoda bez grudnjaka, a nedaj bože dojiti djecu na ulici) ne vidim razloga zašto bi se to moralo raditi u javnosti, ako već imaš dijete, onda valjda moraš imati i dovoljno pameti i odgovornosti da znaš kada je dijete gladno i hraniti ga u privatnosti svoje kuće, a u slučaju nužde , tu je uvijek flašica, koji put neće naškoditi, uostalom, uvijek se može izdojiti u flašicu ,tako da je na kraju to-to :wink:
Narcisa

Prethodni

Vrati se na: Fotografije