Načelnik i zamjenik u sukobu interesa "RASPAD KOALICIJE"

Stranke, općinska vlast, izbori...

PostPostao/la FALKON 2 » Pet pro 31, 2010 4:06 pm

Kakogod bilo a mislim da nama koliko dobro ili loše bilo ipak netrebaju izbori. A sada dalje komentirati o nekim stvarima bi se moglo ali opet svrha nikakva.

Samo gospon Čivić ako je to tako kako si napisao čemu su bile drame oko odluka bivše vlasti koje su bile indetične kao i sadašnje ali je sadašnja vlast toliko im uzimala to za zlo?
FALKON 2

PostPostao/la mato čivić » Pet pro 31, 2010 4:11 pm

FALKON 2 napisao:Kakogod bilo a mislim da nama koliko dobro ili loše bilo ipak netrebaju izbori. A sada dalje komentirati o nekim stvarima bi se moglo ali opet svrha nikakva.

Samo gospon Čivić ako je to tako kako si napisao čemu su bile drame oko odluka bivše vlasti koje su bile indetične kao i sadašnje ali je sadašnja vlast toliko im uzimala to za zlo?

Ja i dalje to uzimam sa debelom rezervom kako odluke od prije tako i sada. Ja sam bio protiv recimo te odluke o koncesiji i nebojim se to reći jer sam uvjerenja da je za općinu bila povoljnija ponuda PALME ne zbog toga da nešto imam protiv tvrtke MARIJA, a viječnici su drugi bili za tvrtku iz Babine Grede i to je demokracija.
mato čivić

PostPostao/la FALKON 2 » Pet pro 31, 2010 4:28 pm

Aj tu se slažemo po mišljenju te koncesije. Al i sam si reko da svatko od vijećnika ima pravo na svoje mišljenje kao i mi obični koji ovdje možemo laprdati do mile volje a sad što od toga nikakvog efekta to je druga pjesma.
FALKON 2

PostPostao/la mracni » Pon sij 03, 2011 8:58 pm

G."Falkon2" i g."Čivić" mislim da ste i Vi ljudi koji imaju svoje stavove, a nemogu shvatiti da se na neki način ipak mirite sa donošenjem čudnih a možda i nezakonitih odluka u našoj općini.
Posebno mislim na g.Čivića jer koliko sam ja čuo Vi ste vijećnik u općinskom vijeću, a smatram da ste školovan i pametan čovjek, te se nebi trebali poistovjetiti sa sa neškolovanom elitom koja je tamo.
mracni

PostPostao/la FALKON 2 » Pon sij 03, 2011 9:28 pm

Pa svatko ima svoj stav i njega se drži, baš iz toga razloga ne ulazim direkt u politiku (jer politika kvari ljude) ali se trudim dovoljno javno reći što mislim,vidim i što mi i onima sa kojim sam u kontaktu ne odgovara, iako sam zato prečesto prozivan i optuživan da su dječje priče,psovan itd......... iako to nije moj stil razgovora ali šutiti neću a svaki pokušaj ušutkavanja i korištenja odnosno zloupotrbljavanja mjesta će biti javno obzanjeno i proslijedito di treba da bude.

Gospon čivić je u vrhu ali često je kontra mišljenik svoje stranke a to znači da ne dolaziš do izražaja ili u suprotnom nestaješ sa scene..........
FALKON 2

Prethodni

Vrati se na: Politika