Rezultati izbora 2007.

Stranke, općinska vlast, izbori...

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la xyxy » Čet ožu 22, 2007 7:01 pm

lako bi se moglo desiti da Zec uđe u novu koaliciju, onda će opet potkopavat, rovariti i mudrovati, a to je jedino što zna
xyxy

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la panonski_vuk » Ned tra 08, 2007 6:18 am

Evo prošlo dosta vremena od izborne ludnice, na prvi pogled se činilo sve je jasno. Izgleda mi babogredci ne bi bilo babogredci da bude sve jasno i čisto. Vlasti bogme još nema.Priča se u četvrtak će vijeće na kojem neće izabrati načelnika već samo predsjednika vijeće. Da li to opet zeko ima svoje prste pa malo kroji gaće sa jednim glasom i to naj vjerojatnije onim iz Štitara. HDZ-eovci ne dozvolite to jer je to velika sramota i poraz babogredaca. Priča se da ćemo opet imati i pročelnika, izgleda da nam se budžet općine povećava?
Zadnja izmjena: panonski_vuk; Pet tra 13, 2007 7:10 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog:
panonski_vuk

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la panonski_vuk » Ned tra 08, 2007 6:28 am

majstor napisao:Nemaju šta opljačkati!!!! Poslije Tune Omazića nije ništa ni ostalo!!!!

Majstore izgleda da dobro poznaješ situaciju kada optužuješ javno. Možda je prije Tune Omazića netko uzeo još više, a kako pobjednici obećavaju dosta novca u proračun, izgleda da će i za njih nešto biti. Tako da ti konstatacija i nije baš neka.
panonski_vuk

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la panonski_vuk » Uto tra 10, 2007 6:36 pm

[quote="majstor"]Istina je uzimali su i prije njega pogotovo jednooki Jack ako ne znate ...quote]

Pa, majstore kada tako lijepo sve tvrdiš, a uz to izgleda da imaš i dokaze što onda sam ne podneseš prijavu pa lijepo te kako ih ti zoveš kriminalce lijepo ne raskrinkaš. Poznato ti je barem da i skrivanje kaznenog djela je kazneno djelo ili već kako pravnici to imenuju...
panonski_vuk

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la xyxy » Uto tra 10, 2007 8:42 pm

što onda sam ne podneseš prijavu

oh vuče, pa zaboravio si u kakvoj pravnoj državi živimo, mislim - teorija i praksa ko' SDP i HDZ...
xyxy

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la panonski_vuk » Pet tra 13, 2007 7:19 pm

xyxy napisao:
što onda sam ne podneseš prijavu

oh vuče, pa zaboravio si u kakvoj pravnoj državi živimo, mislim - teorija i praksa ko' SDP i HDZ...

xyxy možda si u pravu, a mogao bi si i ja složiti sa tvojom konstatacijom. Samo ovako nam je zato štosvi mi pomalo taktiziramo i idemo linijom manjeg otpora dok se nas ne tiče. Mi smo nažalost sve te ljude i birali ili možda nismo ? Samo javno napadati nekoga, a ne imati za to argumente to je krajne bahato i drsko. Takav govor je paušalno prikazivanje situacije. Vjerojatno sve to i da je istina bila naš narod svodi na činjenicu da "ako ukradeš tj. uzmeš da nitko ne vidi stotinjak kuna tada si lopov, a ako uzmeš stotine tisuća kuna da nitko ne vidi tada si snalažljiv čovjek".
panonski_vuk

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la panonski_vuk » Pet tra 13, 2007 7:26 pm

Pa, narode moj evo i mi konačno sinoć dobili vlast gledam to u vijestima večeras. Pokazalo se opet kod nas u Babinoj Gredi da nismo sposobni sami formirati vlast i odlučivati o sebi već nam moraju pomagati ljudi iz susjednih sela. Došao gospodin veterinar u Babinu Gredu prodavati nam svoju pamet kada sami nemamo dosta pameti. Gospdin Štivić se lijepo povuče i kaža svima evo ljudi spasitelja Babine Grede koji nam dolazi iz Štitara. Ljudi zapitajmo se ipak kako je to moguće biti fiktivno negdje prijavljen i nikom ništa, a uz to još biti činbenik odlučivanja u općini. :?: :?: :?:
panonski_vuk

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la Mato petričević » Sri tra 18, 2007 1:24 am

BABOGREDSKA BUDUĆNOST

Formiranje poglavarstva
- odmah će se počet nješta zidat, neznam što ali hoće.
- pa će se asfaltirati,
.pa će se vratit dugovi(')
Sad
[b ]pa će se vratit drugovi
:( :( :cry:

a no što bi bilo jako dobro da se naoravi - uredi trg ima se para pa nek se radi, napravi novu ambulantu, pa trodjelnu sportsku dvoranu, završi škola sa knjižnicom . pošto su linije poravnate i kanali iskopani ...........Na početku.proslavi nova godina na njemu te objavi šta će se napravit u slijedećoj.............recimo kanalizacija, vakumska, uredi zona poduzetništva, farmerska. E sad može vrtić za đecu, dom za stare.

pošto već u zoni imamo jako puno poduzetnika, uvozimo radnu snagu. isprodajmo višak numera koja imamo u selu, napučimo nase selo i napravimo još jedan grad javascript:emoticon(':P')

Bazene i toplice kojem će se svi žitelji naše županije doć kupati u našoj toploj vode,

NEMOJMO ZABORAVIT - Franju basulja, Martina švabu, Anu noktinu, i ostalu elitu , intelektualce,koja je potekla sa berave iz našeg sela, jer oni su nam uzor i naša nada, za ubuduće i sve ne koji su dobro napravili za naše selo.

onda slijedi jako dobar izgovor za ne učinjeno.

uvedi novi namet .-- komunalni doprinos--- a to će na kraju ako budu imali muda, ali najviše će kukati da se nema novaca,--ŠTO DEFINITIVNO NIJE TOČNO N O V A C A IMA SAMO IH TREBA ZNATI NAĆI I DOBIT'''''''''''''''??????????????????????????????????????????????

NAROD KOJI ZABORAVLJA PROŠLOST NEMA PRAVO NA BUDUĆNOST - I TO JE NJEKO KAZO AL SE SAD NE MOGU SJETIT KO---------............

JEDINO JE BOG PRAVEDAN. šta god mi o tom mislili

[/b] :?:
Mato petričević

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la panonski_vuk » Sri tra 18, 2007 7:46 pm

pa će se vratit drugovi[/b][/i]:( :( :cry:

a no što bi bilo jako dobro da se naoravi - uredi trg ima se para pa nek se radi

Pa. Mata svašta ti tude nabroja. Ti si izgleda malo podganjavaš sa novom vlašću ili ? Što se tiče drugova oni su se sada vratili jer po ponašanju i da ne kažem čemu još ovima ni drugovi iz 1948. nisu ravni.
panonski_vuk

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika