Rezultati izbora 2007.

Stranke, općinska vlast, izbori...

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la Mato petričević » Uto tra 24, 2007 9:55 pm

e moj Vuče ne podjebavam se ja nego oni sa nama,

ni 48 nisu mogli ić u školu, ni bilo cipela ni lača a kamoli čega drugog, ako imaš kog živa ti pitaj starije, a ovi nisu znali ge ni čemu služi, ni da li ći im ikad trebati.......
Mato petričević

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la nepoznati/poznati » Sub sij 12, 2008 9:46 pm

majstor napisao:Nemaju šta opljačkati!!!! Poslije Tune Omazića nije ništa ni ostalo!!!!

haha koji si ti konj u picku materinu on je najvise napravio za ovo selo i da je ukro sta god u sta ja nevjerujem!!! Ja sam uz njega!!!

sta je hdz napravio nista osim sto je zavrsio 99% posto napravljenog posla koji je zapoceo TUNA OMAZIĆ!!! On je pokrenio ovo selo i uvjek cu za njega glasat steta sto se ove godine nije kandidiro za nacelnika jer bi sigurno pobjedio!!!
nepoznati/poznati

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la nepoznati/poznati » Sri tra 30, 2008 8:06 am

Prorok napisao:Reče drug i osta živ!

Koliko gluposti izrečeno u dva posta da pas smaslom ne bi pojeo. Dugovi su očito zanimljivi svima ali Đuro Bilonić je bio šampion.Mata Korin je nasljedio duga onoliko koliko je i sudjelovao u vlasti prije i ne može ga nitko amnestirati, a ti znani također vrlo dobro znaš kako funkocionira i ona, a bogme i ova vlast. Svi se mi jako pokušavamo truditi navijati za svoje ali bogme istina je drugačija i sve će polako doći na svoje.

Slažem se
nepoznati/poznati

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la nepoznati/poznati » Sub svi 03, 2008 8:59 pm

znani napisao:a sa čime se ti to slažeš, napiši svoje mišljenje a ne čekaš da se drugi očituju opa se ti onda složiš ili ne , TRALJAVO. LOŠA FORA. FUJ, FUJ, FUJ...

Reče drug i osta živ!
nikad bio niti ću biti " drug"
:arrow: POUNANIKA PUN KURAC, PRIJATELJA JAKO TEŠKO ILI NIKAKO,...A LJUDI - treba marinska svića da ih se pronađe.

:!: NAROD KOJI ZABORAVLJA PROŠLOST NEMA PRAVO NA BUDUĆNOST - I TO JE NJEKO KAZO AL SE SAD NE MOGU SJETIT KO---------............

JEDINO JE BOG PRAVEDAN. šta god mi o tom mislili . evo i ja se sa njekim slažem.

:arrow: Slažem se

Ti si idiot
nepoznati/poznati

Rezultati izbora 2007.

PostPostao/la nepoznati/poznati » Pon svi 05, 2008 2:31 pm

znani napisao:
nepoznati/poznati napisao:
majstor napisao:Nemaju šta opljačkati!!!! Poslije Tune Omazića nije ništa ni ostalo!!!!

haha koji si ti konj u picku materinu on je najvise napravio za ovo selo i da je ukro sta god u sta ja nevjerujem!!! Ja sam uz njega!!!
sta je hdz napravio nista osim sto je zavrsio 99% posto napravljenog posla koji je zapoceo TUNA OMAZIĆ!!! On je pokrenio ovo selo i uvjek cu za njega glasat steta sto se ove godine nije kandidiro za nacelnika jer bi sigurno pobjedio!!!

Reče drug i osta živ!

:?: :?: :arrow: :idea: zašto općina nije pokrenula za vrime tuninog mandata pitanje vlasništva ljekarne. politički i osobni interesi. sigurno.

tko je platio izbornu kampanju sdp- možda dyaco ili netko drugi, ivanšić npr. šeketa možda hoće reć jednog dana kad se preseli na svoju lokaciju.
medarić isto tako.

svatko ima svojih dobrih i loših strana, svatko glasa po vlastitoj savjesti i opredjeljenju, političkom. ili osobnim preferencijama,

da su drugovi ostavili sranje u općini, zna jedino mata korin i to 250,000,00 kn, više duga nego đuro bilonić. godinu dana mu je jadnom trebalo da dovede financije općine u kaklav takav red. e onda su ga smijenili. kad je smogao hrabrosti da se javno očituje o radnjama koje je bivši načelnik radio, a da parodija bude još veća on ga je osobno podržavao u tom,
ALI REČE ŽELJKA ANTUNOVIĆ " SVATKO IMA PRAVO NA ZABLUDU" ZABLUDU" :D :lol: :lol: :oops: :cry: :?: :idea: :arrow: ILI...

Ja sam se pobunio protiv ovog posta i bunim se i dalje. Ti znani si ocito neki veliki Hdz-ovac. Meni se sve više čini da je vama hdz-ovcima krivo jer kad dodjete na vlast neznate vladat, sad je opet Sanader na vlasti i da vidim sta cete napravit za vrijeme vladanja. Mozda grijesim da si Hdz-ovac al imas nesta protiv sdp-a. Tuna Omazić je asfaltiro 6 km ceste započeo gradnju stare škole i mrtvačnice i dovršio bi je davno prije izbora da je osto na vlasti. Marko Mrkonjić je sve otvorio pred izbore.

Da nastavim osiguro je 2 ili 3 vozila u vatrogasaca......... On šta je napravio za vrijeme svog vladanja pa to nece napraviti sta ja znam ko? Ti kažeš da je on pokro općinu :?: Neznam baš. Ja bi samo volio da on dođe na vlast da pokrene ovo selo
nepoznati/poznati

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika